ua en ru

"Жити як гей": Кевін Спейсі зробив камінг-аут

"Жити як гей": Кевін Спейсі зробив камінг-аут Фото: Кевін Спейсі (facebook.com/KevinSpacey)

Знаменитий актор довго приховував свою орієнтацію

Кевін Спейсі відповів на звинувачення у домагання, які висунув актор Ентоні Рэпп, і зробив камінг-аут. Голлівудська зірка зізнався у своїй нетрадиційній орієнтації. Про це він заявив на своїй сторінці в Twitter.

"Жити як гей": Кевін Спейсі зробив камінг-аутСкріншот поста (twitter.com/KevinSpacey)

"Ця історія спонукала мене зайнятися іншою стороною моєму житті. Я знаю, що є й інші історії про мене і що деякі з них живляться тим фактом, що я захищаю своє особисте життя. Близькі знають, що у мене були стосунки з чоловіками, і з жінками. Я любив чоловіків і зустрічався з чоловіками протягом всього свого життя, і тепер я вибираю жити як гей", – написав Спейсі.

Так, американський актор повідомив, що пам'ятає Рэппа. Він приніс вибачення за інцидент, який стався в 1986 році на вечірці, коли Спейсі було 26 років, а Рэплу – 14 років.

"Він підхопив мене, як наречений наречену. Я почав викручуватися, мовляв, що відбувається? Він поклав мене на ліжко і ліг зверху", - розповів Рэпп в інтерв'ю виданню BuzzFeed Рэпп.

За його словами, Спейсі тоді був сильно п'яний. Рэпп зміг вирватися і втекти. Розповісти про те ,що сталося 30 років тому актор зважився на тлі скандалу з продюсером Харві Вайнштейном.

Нагадаємо, один Джолі і Пітта розповів про причини їх розлучення.