ua en ru

"Життя триває": Володимир Пресняков-старший прокоментував свій інфаркт

"Життя триває": Володимир Пресняков-старший прокоментував свій інфаркт Фото: Володимир Пресняков-старший (presnykov-st.ru)

За словами артиста, зараз йому значно краще

Народний артист Росії, продюсер і поет Володимир Пресняков-старший потрапив у лікарню з інфарктом 25 квітня. На наступний день він прокоментував свій стан. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

Він подякував людям за їх хвилювання про нього, а також повідомив, що почувається значно краще.

"Дорогі мої друзі і подруги! Так вийшло, що трапився у мене інфаркт! Ну, трапився і трапився, а зараз прекрасні лікарі вчасно зробили все необхідне і мені значно краще! Я дуже зворушений вашою дуже теплим ставленням до мене і вашими побажаннями одужання! "- написав артист.

Пресняков повідомив, що отримав багато дзвінків від журналістів, які, на його думку, були "засмучені його бадьорим голосом".

"Але повірте, стало важкувато читати сотні і сотні ваших листів, а я їх читаю... Мені дзвонили багато журналістів із сумними голосами, здогадуюсь, що багато засмутилися, почувши мій бадьорий голос...Передчуваю їх твори на вільну тему...але готовий прочитати лише одного, з ніжним псевдонімом Губкін...Життя триває,мої дорогі і я її учасник! З любов'ю до всіх вас! Ваш Петрович!" - підсумував Володимир.

"Життя триває": Володимир Пресняков-старший прокоментував свій інфаркт

Скріншот (Володимир Пресняков/Facebook)

Як раніше писав Styler, в Москві екстрено госпіталізували відомого музиканта і продюсера Володимира Преснякова-старшого.