ru ua

"Страшні болі в животі": відома українська телеведуча потрапила в лікарню

"Страшні болі в животі": відома українська телеведуча потрапила в лікарню Фото: Маша Єфросиніна (facebook.com/EfroLife)

Медики хотіли зробити операцію

Відома телеведуча Маша Єфросиніна, яка їздить містами України з майстер-класами для жінок "Ти у себе одна", попала в луцьку лікарню з гострими болями в животі. Про це співачка повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

У Луцьку Маші Єфросиніної раптово стало погано. Вона повідомила, що у неї скрутило живіт та всі ознаки вказували на апендицит. Для того, щоб отримати допомогу медиків, Єфросиніна вирушила в звичайну державну лікарню Луцька, де її зачарували місцеві хірурги.

"Тепер, коли, нарешті все позаду, я можу вам відповісти на численні запитання, чому з Луцька не робила сториз, не гуляла по місту і не пила каву. Про це я справді шкодую, але у мене виникли проблеми – під'їжджаючи до вашого прекрасного міста, я вирішила скопитнутись від страшних болів у животі. Я швиденько зрозуміла, що це апендицит, і Оля зібрала мене у купу і відвезла в лікарню", - написала телеведуча.

Маша Єфросиніна розповіла, що в приймальному покої їх зустрів лікар Сергій, який вразив Олю.

"Коли в приймальному відділенні нас зустрів Сергій, Оля тихо сказала: "Який гарний, він що, з серіалу "Черговий лікар?". Потім прийшов не менш симпатичний Олександр, оглянув мене і сказав те, за що я буду його довго любити: "Не, її треба відкачати – у мене дружина ввечері на неї збирається", - написала Єфросиніна.

Телеведуча повідомила, що лікарі провели ретельне обстеження, зробили УЗД і повідомили, що готові їй зробити операцію, але не тому, що в неї апендицит.

"Після всіх оглядів (обожнюю лікарський гумор), я отримала вердикт: "Ми, звичайно, можемо тебе прооперувати, але виключно для того, щоб ти тиждень у нас полежала і попрактиковала українську мову", - повідомила Єфросиніна рішення лікарів.

Телеведуча подякувала хірургам луцької лікарні за оперативну та кваліфіковану допомогу і пояснила, що насправді це був не апендицит, а наслідок заокеанських подорожей, різниця у воді та їжі. Зараз Єфросиніна відчуває себе добре і готова продовжувати виступи.

"Страшні болі в животі": відома українська телеведуча потрапила в лікарню

Скріншот поста (instagram.com/mashaefrosinina)

До речі, Маша Єфросиніна поділилася правилами виховання дітей.

Рекомендуємо подивитись: Що ви не знали про Тіну Кароль.

Відео: video.rbc.ua