ua en ru

Руслана перенесла серйозну операцію на обличчі

Руслана перенесла серйозну операцію на обличчі Фото: Руслана (facebook.com/ruslana.lyzhychko)

Зірка повідомила про медичне втручання в соцмережі

Переможниця Євробачення-2004 українська співачка і волонтер Руслана Лижичко повідомила своїм прихильникам, що перенесла операцію на оці. Про це співачка написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Руслана повідомила, що сьогодні вночі вилітає до Бухаресту, так як повинна брати участь у журі національного відбору учасника від Румунії на Євробачення-2018.

Крім того, співачка попередила, що невелика зміна іміджу пов'язана з тим, що їй довелося перенести операцію на оці.

"Сьогодні мала операцію на око. І вночі вилітаю у Бухарест. Завтра я запрошена бути в жюрі національного відбору учасника від Румунії на Євробачення 2018, голосування відбудеться у прямому ефірі. Я покажу своє півгодинне шоу всім прихильникам, що весь час слідкують за Євробаченням. Хочу всім повідомити, що невелика зміна іміджу буде пов'язана лише з операцією напередодні. Гарантую, що на драйв та нашу енергію це не вплине! Емоцій буде ще більше! Люблю всіх і з нетерпінням чекаю на зустріч у Румунії!" - написала співачка.

Руслана перенесла серйозну операцію на обличчі

Скріншот поста (facebook.com/ruslana.lyzhychko)

На фотографіях, які опублікувала Руслана, видно, що у співачки забинтован ліве око.

Причини, за яких співачці довелося зробити операцію – не розголошуються.

Руслана перенесла серйозну операцію на обличчіРуслана перенесла серйозну операцію на обличчіРуслана перенесла серйозну операцію на обличчі

Фото: Руслана з забинтованным оком (facebook.com/ruslana.lyzhychko)

Нещодавно, знаменита українська виконавиця і переможниця Євробачення -2004 Руслана Лижичко розповіла, що вже 5 раз відвідала Донецьк, після того, як він став підконтрольним незаконним бандформуванням.

Співачка розповіла, що їздила на окуповані території, щоб закликати до мирного процесу.

"Я дію від власного імені, дію від серця. Наді мною немає ані політичної сили, ані політичних намірів. Все, що я роблю, я роблю, як відомий голос, який можуть почути", - так пояснює Руслана свої поїздки і зізнається, що користується популярністю, щоб допомагати з тими проблемами, на які ніхто не звертає уваги.

"Я намагаюся користуватися популярністю, щоб допомагати з тими проблемами, якими, як я бачу, ніхто не займається. Коли постало питання звільнення військовополонених, мені було страшно, в мене було таке враження, що це нікому так не болить, як мені", - поділилася співачка.

До речі, українська співачка відверто розповіла про свого чоловіка.