"Золотий м'яч" дістався Ліонелю Мессі

"Золотий м'яч" дістався Ліонелю Мессі Фото: Ліонель Мессі

Аргентинець в п'ятий раз названий кращим футболістом світу

Аргентинський легіонер іспанської "Барселони" Ліонель Мессі став найкращим гравцем 2015 року за версією Міжнародної федерації футболу.

28-річний Мессі, набравши 41,33% всіх голосів, обійшов у фіналі партнера по команді бразильця Неймара (7,86%) і нападника мадридського "Реала" Кріштіану Роналду (27,76%).

Приз нападник каталонського клубу отримав з рук бразильця Кака, який останнім удостоївся цієї нагороди перед тим, як "Золотий м'яч" почали розігрувати між собою Мессі і Роналду.

Зазначимо, що для аргентинця "Золотий м'яч-2015" став вже п'ятим в кар'єрі.

Найкращим тренером року став наставник "Барселони" Луїс Енріке. У 2015-му каталонці під керівництвом 45-річного фахівця виграли чемпіонат Іспанії, Кубок країни і Лігу чемпіонів, Суперкубка Іспанії та УЄФА, а також стали в грудні переможцем клубного чемпіонату світу.

Нагорода ФІФА імені Ференца Пушкаша автора кращого гола року дісталася Уэнделлу Ліра з "Гоянезии", який забив у падінні через себе у матчі з "Атлетіко" в чемпіонаті Бразилії.

До речі, експерти озвучили склад і вартість ідеальної футбольної команди.