ua ru

Зірка "Дуже дивних справ" поїде в Антарктику танцювати з пінгвінами

Зірка "Дуже дивних справ" поїде в Антарктику танцювати з пінгвінами Фото: Netflix

Фанати допомогли Девіду Харбору отримати запрошення від Грінпісу

Американський актор Девід Харбор, який виконав роль шерифа Хоппера в серіалі "Дуже дивні справи", жартівливо звернувся до Грінпісу, щоб його взяли в експедицію по Антарктиці. Представники екологічної організації поставили перед ним завдання: набрати 200 тисяч ретвітів на одному з його постів в Twitter. Про це повідомляє NME.

"Гей, Грінпіс, ​​скільки ретвітів потрібно набрати, щоб ви відправили мене сказати імператорським пінгвінам, що у них жахливе виховання? Може бути, шериф Хоппер потанцює з хлопцями ..", - написав Харбор у себе в мікроблозі.

Грінпіс відреагував на послання і опублікував анімацію, де шериф танцює в серіалі. "Хмм, якщо ви наберете більше 200 тисяч, ми запитаємо капітана, чи можете ви приєднатися до нашої експедиції в Антарктику і станцювати з пінгвінами. #Дужедивнісправи відбулися", - було написано в повідомленні організації.

Пост актора вже набрав 377 тисяч 339 ретвітів, а Грінпіс стверджує, що помічник шефа Фернандо дав офіційну згоду на те, щоб взяти Харбора в Анарктіку. У посланні також уточнювалося, що пінгвіни на нього чекають. "Фернандо, спасибі за захист життєво важливих, незахищених екосистем в дуже холодних місцях планети і все таке, але, будь ласка, залиште танці професіоналам. Якщо ви мене вибачте. Я повинен підшукати якісь теплі штани", - відповів на це артист.