ru ua

Зірка серіалу "Це ми" поскаржився на сексуальні домагання шанувальниці

Зірка серіалу "Це ми" поскаржився на сексуальні домагання шанувальниці Фото: Кадр з серіалу "Це ми"

Джастін Хартлі вважає, що став жертвою харрасмента

Актор Джастін Хартлі, відомий глядачам роллю в серіалі "Це ми", зізнався, що став жертвою сексуального домагання. За його словами, до нього почала чіплятися фанатка прямо в ресторані. Про це повідомляє Entertainment Tonight.

Актор розповів, що інцидент стався в одному з ресторанів Чикаго. "Жінка - яку я не знаю, просто незнайомка - впізнала мене і почала кричати, з розуму сходити, а потім підбігла до мене і почала мене цілувати. Тоді я сказав їй: "Не можна ось так взяти, підійти до людини, яку не знаєш, і почати її цілувати. Якби я зробив таке з вами, я б опинився у в'язниці. Будь ласка, не робіть цього. І не те щоб я намагаюся вчити вас життя, але, мені здається, для вас це хороший урок - ніколи більше так ні з ким не робіть"", - згадав Хартлі.

Після цього жінка повернулася за свій столик, але після вживання алкоголю повернулася до актора і попросила з нею сфотографуватися. Хартлі відмовив фанатці, на що вона образилася і незабаром покинула ресторан. "Я зазвичай фотографуюся з шанувальниками, але в тій ситуації я відреагував так - "Ні, не буду я з вами фотографуватися після того, як ви мене сексуально домагалися. Обійдусь без фото"", - додав артист.

Нагадаємо, що відому актрису на кастингу змушували викликати сексуальне бажання у чоловіків.