ru ua

Зірка "Зачарованих" продає будинок через секс-скандал

Зірка "Зачарованих" продає будинок через секс-скандал Фото: Кадр з серіалу "Зачаровані"

Роуз МакГоуен повинна продати нерухомість через "боротьбу з монстром"

Американська актриса Роуз МакГоуен розповіла, що вона повинна продати свій будинок, щоб оплатити юридичні рахунки, які з'явилися через скандал навколо Харві Вайнштейна. Про це повідомляє Daily Mail.

Зірка "Зачарованих" зазначила, що продаж будинку допоможе далі оплачувати юридичну допомогу, яку вона отримує з моменту початку кампанії проти продюсера. "Мені потрібно продати будинок, щоб оплатити рахунки і продовжити боротися з монстром. Під словом монстр я маю на увазі конкретну людину, але прошу поважати моє небажання говорити, хто це. Ми всі його знаємо, це дуже важко для мене", - сказала артистка .

Вона була однією з перших, хто зізнався в домаганнях з боку продюсера. До цього МакГоуен довгий час мовчала про інцидент через угоду з Вайнштейном. За мовчання актриси в 1997 році він заплатив 100 тисяч доларів. Перед виходом викривальної статті артистки в The New York Times їй запропонували 1 мільйон доларів, щоб вона не розкривала правду, але вона відмовилася. "У мене є люди, яким я повинна платити, мені потрібно фінансувати своє мистецтво. Я вирішила, що гроші були б до речі, а потім я подумала: "Це було б бридко. Мені не потрібні твої гроші, негідник, ти змусив мене відчувати себе огидно", - зізналася актриса.