ua en ru

Зірку фільму "Людина дощу" звинуватили в сексуальних домаганнях

Зірку фільму "Людина дощу" звинуватили в сексуальних домаганнях Кадр з відео (YouTube/Movieclips Trailer Vault)

Актор прокоментував заяву жінки

Відомого американського актора, кінорежисера та продюсера 80-річного Дастіна Хоффмана звинуватили в сексуальних домаганнях. Блогер Анна Грем Хантер повідомила, що зірка фільму "Людина дощу" нібито чіплявся до неї в 1985 році, коли їй було 17 років. Видання Hollywood Reporter опублікувало колонку блогера.

За словами Хантер, Хоффман домагався її на зйомках телефільму "Смерть комівояжера". Тоді вона була старшокласницею і проходила практику, працюючи асистентом на майданчику.

"У мій перший день на зйомках Хоффман попросив мене потерти йому ноги. Я погодилася. Він відкрито фліртував зі мною, хапав мене за дупу, говорив про секс і зі мною, і в моїй присутності", - розповіла Хантер.

Блогер докладно описала свої переживання на зйомках і поведінку Хоффмана. Вона зізналася, що спочатку їй лестила увага актора, але потім це стало доводити її до сліз.

Колонку Хантер прокоментував сам актор.

"Я з величезною повагою ставлюся до жінок і страшенно шкодую, що якимись своїми діями міг викликати в неї почуття дискомфорту. Мені соромно. Я не така людина", - сказав Дастін Хоффман.

Варто відзначити, що 80-річний Хоффман є дворазовим лауреатом премії "Оскар" за ролі у фільмах "Крамер проти Крамера" (Тед Крамер) і "Людина дощу" (аутист Реймонд Беббіт).

Він також відомий за стрічками "Випускник", "Опівнічний ковбой", "Тутсі", "Марафонець", "Солом'яні пси" і "Вся президентська рать".

Нагадаємо, в жовтні 2017 року десятки жінок звинуватили в сексуальних домаганнях і зґвалтуваннях продюсера Харві Вайнштейна. Після цього аналогічні звинувачення висунули на адресу режисерів Джеймса Тобака, Бретта Ратнера і актора Кевіна Спейсі.

До речі, мексиканський актор розповів про численні домагання Спейсі.

Роберто Кавазос заявив, що Кевін Спейсі регулярно намагався спокушати артистів лондонського театру "Олд Вік", художним керівником якого він працював з 2004 по 2015 рік.

"Ті з нас, чиї шляхи перетнулися зі Спейсі, коли він працював у Лондоні в "Олд Вік" знають, що ще дуже багато людей знайдуть в собі сміливість розповісти свої історії в найближчі дні і тижні", - написав мексиканський актор.

За його словами, Спейсі запрошував молодих акторів поговорити про їхню кар'єру, при цьому він заготовляв на сцені міні-пікнік з шампанським. Кавазос припустив, що за кількістю жертв Спейсі міг би наздогнати продюсера Харві Вайнштейна.