ua ru

Не зовсім нешкідлива: експерти розповіли, як мийка псує авто

Не зовсім нешкідлива: експерти розповіли, як мийка псує авто Ілюстративне фото: автомийка (pixabay.com)

Серед автомобілістів є стереотип, що мийка є безпечною процедурою

Всім автомобілістам відомо, що машина повинна бути завжди чистою. Це обумовлено не тільки вимогою суспільства, але і тим, щоб автомобіль залишався в хорошому стані якомога довше. Однак така банальна "гігієнічна" процедура, як мийка машини, не проходить для неї безслідно, особливо в зимовий сезон. Про це розповіли на автомобільному порталі "АВТОDream".

Мийка авто здатна наблизити псування і навіть поломку транспортного засобу або спровокувати появу різних роду технічних несправностей. Так в чому ж полягає секрет якісного, але в той же час безпечного миття машини?

Не зовсім нешкідлива: експерти розповіли, як мийка псує автоІлюстративне фото (pixabay.com)

Часто власники транспортних засобів помиляються, думаючи, що ганчірка, вода, піна і напір води не зашкодять, оскільки в процесі роботи автомойщика. На фарбі виникає безліч дрібних подряпин, може бути пошкоджений лак і інші компоненти покриття автомобіля, які в майбутньому можуть призвести до корозії кузова.

Варто не забувати, що в процесі миття автомобіль піддається механічному впливу. Весь бруд, який змивають, може також завдати пошкодження. При цьому не має значення, чи виконує мийку людина або автоматичний комплекс.

Щоб уникнути псування автомобіля при такій процедурі, вихід один: уважно стежити за більш акуратним виконанням всіх необхідних процесів.

До речі, раніше ми писали про п'яти найпопулярніших видах обману автолюбителів на СТО.

Також нещодавно експерти Українцям розповіли, як заробити на доларах і євро.

Також адвокат дав поради українцям, як повернути в магазин розпакований товар.

Відео: РБК-Україна