ua en ru

Хлібна дієта: фахівці розповіли про переваги нового способу схуднути

Хлібна дієта: фахівці розповіли про переваги нового способу схуднути Фото: Самий здоровий хліб бородінський (yotube.com)

Дієтологи визнали, що в хлібі містяться всі речовини, необхідні організму

Хліб – дуже корисний продукт, що містить всі вітаміни групи B, без яких ми не можемо жити (завдяки ним працює наш мозок). Також у хлібі є вітаміни: А (стимулює зір), Е (допомагає кровообігу), В (живить нервову систему, щитовидну залозу, підтримує репродуктивну систему), РР (стимулює оновлення шкіри, впливає на серце і травлення). Про це пише ivona.bigmir.net.

Ізраїльський дієтолог Ольга Рас стверджує, що можна досить успішно худнути, не відмовляючись від хліба. За 20 років практики Ольга довела, що хлібна дієта – дуже ефективна.

"Можна на хліб покласти ікру або баклажанну ікру, шматочок нежирної шинки або сиру. Зробити собі два-три бутерброда, адже харчуватися потрібно кожні три-чотири години. Вид хліба також має значення. В Ізраїлі є, наприклад, легкий хліб, в якому всього половина калорійності звичайного хліба", - розповідає дієтолог.

За її словами, українкам у зв'язку з цим можна рекомендувати бородинський хліб або хліб з висівками.

Головні правила при хлібный дієті: їсти кожні три-чотири години, пити 8-12 склянок води в день, виключити з раціону газовану солодку воду і фруктові соки. Додатково тричі на тиждень слід вживати порцію м'яса або риби з овочами, а також яйце.

А тим часом у Санкт-Петербурзі затвердили норми видачі хліба за картками.