У чотирнадцятому випуску Майстер Шеф 5 на кухні грали в "хокей"

У чотирнадцятому випуску Майстер Шеф 5 на кухні грали в "хокей"
Фото: Команда суддів на телешоу Майстер Шеф 5

11 кулінарів боролися за право залишитися на проекті

25 листопада на каналі СТБ пройшов чотирнадцятий випуск Майстер Шеф 5.

На першому етапі учасники зіткнулися зі своїм улюбленим конкурсом з перегородкою. Судді самі обрали капітанів команд: від "синіх" призначили капітаном Марину, Денис очолив "червоних", а Юля стала головною у "жовтих". Капітанам зав'язали очі і дали завдання: спробувати блюдо французької кухні, а потім переказати учасникам своєї команди, як його приготувати і презентувати за одну годину.

Початок роботи на кухні було спокійним і лідери команд не перебивали один одного, але чим менше залишалося часу на підготовку, тим більше нервували кулінари, і пристрасті розпалювалися.

Женя, Едгар і Юля презентували страву першими, але помилилися з розмірами філе індички, адже зробили його таким, як просила капітан, у вигляді "копитця". Команда Марини зробила інший соус, і презентація також мало була схожа на оригінал. Останніми на оцінку суддів пішли червоні. Презентація їм вдалася, але кулінари переплутали м'ясо: капітан Денис переплутав качку з телятиною і рис з булгуром, програли. Саме йому вручили чорний фартух.


У другому конкурсі кулінарам дозволили приготувати своє фірмове блюдо. Але це ще більше ввело в ступор учасників. Після того, як вони оголосили свої страви, судді оголосили умови конкурсу. Кулінари повинні були справитися за одну годину, а по кухні пересуватися на лижах, снігоходах, на велосипеді, самокаті і офісному кріслі.

У чотирнадцятому випуску Майстер Шеф 5 на кухні грали в "хокей"

Фото: Фото: Майстер Шеф 5 сезон. Випуск 14. Другий конкурс

Кому що дістанеться, вибирала Марина, як переможець попереднього конкурсу.

Єдиний, кому не дістався атрибут, виявився Денис в чорному фартусі. Весь конкурс він не допомагав іншим, а навпаки заважав. Його страву знову не вдалося, але так як другий чорний фартух надіти на кулінара судді не змогли, то підняли його на балкон.

У чотирнадцятому випуску Майстер Шеф 5 на кухні грали в "хокей"

Фото: Майстер Шеф 5 сезон. Випуск 14. Другий конкурс

Більше всіх на кухні влаштовувала істерику Юлія Шолудько. Вона була закута в кайдани, скаржилася на біль у ногах, а її страва не вдавалося.

Олена, яка приготувала тамаль - колумбійське і улюблене блюдо Ектора, отримала похвалу від суддів. Красиві і незвичайні равіолі Катерини Великої назвали кращими.

Женя Клопотенко і Юля Шолудько провалили цей етап, їх страви назвали найгіршими, тому вручили їм чорні фартухи.

У третьому конкурсі учасникам довелося готувати для кухарів Майстер Шеф минулих сезонів. Так як Велика виграла у другому конкурсі, то право вибирати команду випало їй. У підсумку, в іншу команду потрапили три людини в чорних фартухах і сестри Олена і Віка.

У чотирнадцятому випуску Майстер Шеф 5 на кухні грали в "хокей"

Фото: Майстер Шеф 5 сезон. Випуск 14. Третій конкурс

За дві години, розпланувавши меню, кухаря-аматори зробили заготовки, а потім вийшли в зал, щоб прийняти замовлення гостей. Не все пройшло за планом, адже деякі з учасників минулих сезонів кулінарного шоу вимагали страви, які не були вказані у меню.

Сині не ризикували з меню, тому здобули перемогу. У червоних тільки Лена і Віка були не в чорних фартухах і, за підсумками голосування команди, фартух наділи на Вікторію.

У фінальній битві билися Женя, Юля, Денис і Віка. Кухня перетворилася в хокейну арену. Кулінарам потрібно було приготувати по одному класичному страви. У кожного з учасників був свій цех, і він відповідав саме за свій виріб. Передавати страва від однієї поверхні до іншої можна було з допомогою хокейної ключки і величезною шайби-підноса.

У чотирнадцятому випуску Майстер Шеф 5 на кухні грали в "хокей"

Фото: Битва чорних фартухів. Майстер Шеф 5 сезон. Випуск 14

За результатами битви чорних фартухів проект Майстер Шеф 5 сезон залишили Денис Елинчак і Віка Резнік.

До речі, учасники програми "Майстер Шеф 5" поділилися кількома своїми улюбленими рецептами страв з м'яса.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся