ru ua

Гогольфест-2015: що вікенд прийдешній нам готує

Гогольфест-2015: що вікенд прийдешній нам готує Фото: Хтось вже з'ясував, чи можна покататися на цього звіра, що на відкритті Гогольфесту був припаркований біля входу?

Литовська хореографія, іспанська електроніка, український ейсід-джаз, Андрухович і тур "вперед у минуле" по Донбасу

Що ж, товариші, хоч перший млинець вийшов грудкою, але як не йти на Гогольфест у вихідні? Та навіть в пящоп'ятниці після роботи - як не йти-то?

Тим більше що на 18:30 вже запланований "Вечір електронної музики" у 19-му павільйоні з іспанськими хедлайнерами I Am Dive, а також нашими шаманами звуку Grisly Faye, Neural Clan і Morphom.

А в 20:00 дуже рекомендуємо відвідати в 13-му павільйоні литовський хореографічний спектакль Вилмы Питринайте з незрозумілою назвою ID:D&G. Наш парад асоціацій при вигляді даних букв відкриває думка, що самоідентифікація героїв повністю злилася з брендом Дольче і Габбани. Потрапили ми в точку, розповімо в понеділок.

Гогольфест-2015: що вікенд прийдешній нам готує

З 21 до 23:00 фестивальне простір з еко-простору "Берізки" будуть оголошувати воплі групи "Кеди Кастанеди". "Разом з вітром народжується їхня музика і приносить чудові наспіви з усіх країв. Вони читають долю по західних променях осіннього сонця і співають разом з гулом міських нетрів. Їхні історії - клаптева ковдра. Їхній дім - планета Земля", - заманює їх анонс наші помірковані вуха. Що ж, перевіримо.

В субботу 19 вересня налаштуйтеся на Вечір рокабіллі (18:30, павільйон №19) зі швейцарським хедлдайнером The Peacocks, а також канадцями Tcha-Badjo і нашими Dzierzynski Bitz. А в 42-му "підземному" павільйоні з 18:45 буде проходить Вечір ейсід-джазу, лаунжу, ворлд-мюзік і інді. Учасники - Margo Gontar (Київ), Jungleman (Дніпропетровськ), KRUT (Хмельницький) Robots don't Cry (Київ). Кожному своє, як кажуть.

О 22:00 у павільйоні №9 стартує виступ нашого найголовнішого письменника Юрія Андруховича з групою Karbido і віджеями CUBE "Atlas Estremo". У цих хлопців ми впевнені.

Гогольфест-2015: що вікенд прийдешній нам готує

До речі, в 17:30 не забудьте відвідати павільйон №38, де літератори Олег Коцарев, Таня-Марія Линвинюк, Артем Полежака, Вано Крюгер, Лесик Панасюк, Тетяна Давиденко і Юлія Кручак влаштують для вас вечір захоплюючих історій про своїх колег, українських футуристів, які в 1929 році проїхалися поетичним туром по Донбасу.

Про те, що варто подивитися в неділю, читайте на нашому сайті вранці цього дня. Адже що залишиться в голові після доби Гогольфесту?

До речі, з 11:00 у вихідні на ВДНГ в рамках фестивалю проходить безліч цікавих і корисних заходів для дітей. Втім, про найяскравіших з них Styler розповість окремо.