ru ua

У Києві та Москві в один день стартують великі форуми сучасного мистецтва

У Києві та Москві в один день стартують великі форуми сучасного мистецтва Фото: Головні російські медиахудожники "на експорт" AES+F покажуть свою відеоінсталяцію з останньої Венеціанської бієнале, в якій свиня ріже м'ясника, а багаті служать жебракові

Темою основного проекту московської бієнале став "погляд з центру міста в самому центрі Євразії": як жити разом

Поки на київському ВДНГ проходить Гогольфест, а 22 вересня у "Мистецькому Арсеналі" відкривається Х Форум мистецьких проектів ART-KYIV Contemporary, на московському ВДНГ починає свою роботу 6-я Московська бієнале сучасного мистецтва.

Кураторами головного проекту бієнале стали, як завжди, неросійські: бельгієць Барт де Барі, туркеня Дефне Айас і німець Ніколаус Шафхаузен. Тема основного проекту - "Як жити разом? Погляд з центру міста в самому серці острова Євразія".

Свої відповіді на це питання у щоденних дискусіях запропонують провідні мислителі сучасності: культовий архітектор Рем Колхас, соціолог Саскія Сассен, художник Мікеланджело Пістолетто, політолог Ульріке Геро, економіст Маріана Маццукато, історики архітектури Еяль і Інес Вайцманы, професор компаративістики Акбар Аббас, письменник Горан Петрович Лотина, економісти Євген Гонтмахер і Яніс Варуфакис, а також соціолог і історик мистецтва Паскаль Гілен.

Що стосується власне візуальної частини, то нею можна зацікавитися з допомогою "тізерів" з галереї Styler:

До речі, нагадаємо, у неділю в київському планетарії вже закривається виставка Андроїда Джонса. Якщо ви ще не побували - дуже радимо!