Фоторепортаж з Press party Koktebel Jazz Festival 2018
14 травня в клубі Х.Л.А.М. відбулася прес-паті найатмосфернішого українського фестивалю Джаз Коктебель. Незважаючи на те, що через дощ вечірці довелося з дворика переміститися до приміщення клубу, ніщо не завадило істинним фанам Джаз Коктебель дістатися до місця, щоб повеселитися. Зустріч організаторів, учасників, партнерів та журналістів пройшла дуже весело.
Фото: гості прес-паті Koktebel Jazz Festival 2018 (прес-служба)
Президент фестивалю Лілія Млинарич та хедлайнер Джаз Коктебель 2018 Олег Скрипка розповіли про найближчі плани на Koktebel Jazz Festival 2018 і згадали забавні і смішні випадки з минулих фестивалів.
Фото: Єгор Кирьянов і Лілія Млинарич (прес-служба)
Ганка Третяк, режисер майбутнього експериментального доку-фікшн фільму про Джаз Коктебель "JazzMore" розповіла про зйомки стрічки і про прем'єру, яка відбудеться перед фестивалем. "JazzMore" створювався з командою Leo Burnett Ukraine за підтримки Koktebel Jazz Festival і ARTISHOCK-ArtFestival.
Фото: Ганка Третяк (прес-служба)
Оператором фільму став Денис Якимчук, сценаристом Віталій Ткач і команда Лео Бернетт Україна. У фільмі знімалися Дмитро Кавеєв, Єлизавета Шапіро, Карл Фрієрсон та Сергій Швидкий. Світлана Загидько - директор рекламного агенства Leo Burnett поділилася планами підтримки фільму, і про свій новий досвід участі в подібному арт-експерименті.
Відео: Анонс фестивалю (facebook.com/koktebeljazz)
Паті пройшла під чарівну музику піаністки Саші Морозової. Пригощали гостей виключно веганскими закусками під біле і червоне вино.
Фото: гості прес-паті Koktebel Jazz Festival 2018 (прес-служба)
Відкриється Koktebel Jazz Festival 2018 в Чорноморську 16 серпня Українським днем. Хедлайнерами стануть виключно українські артисти: Олег Скрипка та оркестр НАОНИ, Dakh Daughters і ONUKA.
Фото: гості прес-паті Koktebel Jazz Festival 2018 (прес-служба)
Фестиваль триватиме з 16 по 19 серпня у Черноморську (Одеська область).
Нагадаємо, Національна опера України приєдналася до проекту про втрату слуху. 12 травня під час опери "Набукко" на сцені Національної опери України на дві хвилини зник звук. На очах у приголомшеної публіки артисти хору продовжували співати, оркестр грав, але без єдиного звуку. Таким способом одна з найбільших культурних інституцій країни приєдналася до проекту "Коли тиша заговорила", присвяченому людям, які втрачають слух. Експеримент став новаторським не тільки для України, але і для всієї Європи.