ru ua

Концерт до 50-річчя Кузьми: стали відомі імена артистів, які заспівають на стадіоні

Концерт до 50-річчя Кузьми: стали відомі імена артистів, які заспівають на стадіоні Колаж РБК-Україна

Джамала, Тарас Чубай, Дмитро Шуров, Женя Галич, TAYANNA та інші артисти заспівають пісні Кузьми

У суботу, 15 вересня, на стадіоні "Арена Львів" відбудеться великий концерт до 50-річчя Андрія Кузьменка. Понад два десятки зіркових друзів-музикантів Кузьми з’їдуться того дня до Міста Лева і разом із багатотисячною публікою заспівають пісні гурту "Скрябін".

Так, відомі і маловідомі пісні гурту Кузьми співатимуть Джамала, Тарас Чубай (гурт "Плач Єремії"), вокальна формація "Піккардійська Терція", Олександр Пономарьов, Дмитро Шуров (Pianoбой), Сергій Танчинець (гурт "Без Обмежень"), Женя Галич (гурт O.Torvald), Арсен Мірзоян, Павло Табаков, Тоня Матвієнко, Євген Толочний, Мирослав Кувалдін (гурт "The ВЙО"), TAYANNA, Сергій Кузін та Соня Сотник, Віктор Винник (гурт "Мері"), MamaRika, Ivan NAVI, LAUD, Ольга Горбачова, Марічка Яремчук, гурти Green Grey, Yurcash, "Однин в Каное", "Лесик Сам" та інші.

Концерт до 50-річчя Кузьми: стали відомі імена артистів, які заспівають на стадіоні

Афіша

Усіх секретів і сюрпризів концертної програми організатори не розкривають, але відомо, що готується кілька несподіваних зіркових дуетів.

Нагадаємо, що у день 50-річчя Кузьми в мережі було оприлюднено кліп на пісню "Сам собі країна". Ці кадри - унікальні: вони були зняті ще вісім з половиною років тому у Дніпрі, а побачили світ тільки зараз.

Кліп на пісню "Сам собі країна"

Нагадаємо, український гурт випустив крутий кавер на маловідому пісню Кузьми Скрябіна.

Відео: РБК-Україна