ru ua

Культовий український гурт виступить на Sziget 2018

Культовий український гурт виступить на Sziget 2018 Sziget 2018 (фото: прес-служба)

Організатори оголосили лайн-ап Europe Stage

Культова українська група 5'NIZZA виступить на сцені одного з найвідоміших і найбільш масштабних європейських фестивалів - Sziget. В оголошеному лайн-апі сцени Europe Stage - 34 артиста з 23 країн, у тому числі Ізраїлю, Австралії, Південної Африки, Мексики, США і Канади.

Sziget 2018 відбудеться 8-15 серпня і збере близько 450 тис. фанів зі всього світу.

Популярність групі 5'NIZZA принесли спонтанні виступи на фестивалі КаZантип, а дебютний альбом розійшовся по країні на піратських болванках ще до офіційного релізу.

Пісня "Я не той" (відео: YouTube/5nizza)

Пісні 5'NIZZA у власному мінімалістичному стилі - тільки вокал, акустична гітара і бітбоксинг в поєднанні реггі, хіп-хопу, фанку, та ска - давно існують окремо від авторів: у виконанні вуличних музикантів, у дворах будинків під розстроєну гітару, в свідомості цілих поколінь.

Після гучного реюніону у березні 2015 року група випустила новий альбом "Ку", довівши живими виступами в найбільших залах і фестивалях країни, що їх чесність і синергія ніколи не перестане вражати.

Альбом "Ку" (відео: YouTube/5nizza)

Протягом тижня 8-15 серпня музична програма Sziget 2018 буде наповнена виступами більше 100 артистів. Хедлайнерами Sziget 2018 стануть Arctic Monkeys, Kendrick Lamar, Lana Del Rey, Gorillaz, Kygo, Mumford & Sons з ексклюзивним в Європі шоу і Dua Lipa.

До речі, у молодих українських гуртів з'явилася можливість виступити на престижному фестивалі Sziget 2018.