ua en ru

Дієтолог розповіла про продукти, що знижують апетит

Дієтолог розповіла про продукти, що знижують апетит Фото: Продукти, багаті клітковиною

Дієтолог дала кілька порад, що потрібно їсти, щоб не відчувати почуття голоду

Відомий український дієтолог Ксенія Коваленко розповіла про деякі продукти, які знижують апетит. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.

Що можна з'їсти, щоб зменшити апетит:

Мигдаль

Незважаючи на свою калорійність, мигдаль відмінно підходить в якості перекусу. Дослідження показують, що при нестерпного бажання з'їсти шоколад, потрібно з'їсти мигдаль, і ви уймете свою тягу.

Кави

Кави зменшує апетит, сприяючи організму виробляти адреналін, нейротрансміттер відповідає за реакцію - бий або біжи. Невеликі дози адреналіну уповільнюють травний процес, регулюють ступінь апетиту, відповідно ви не кидаєтеся на їжу.

Ще кави - це джерело антиоксидантів, але не більше 2-х чашок в день на схудненні пити не варто.

Жири

Це дивно, але від жирів люди не поправляються, якщо їсти в межах своєї добової норми. Жири довше перетравлюються, і дають більше енергії, ніж білок. Тому у вашому раціоні щодня мають бути оливкова олія або авокадо, риба або горіхи. Це найбільш корисні джерела жирів.

Вода

Випиваючи склянку води перед прийомом їжі, ви з'їсте порцію набагато менше звичній. А якщо ще і замініть ваші соки, лимонад, коли на звичайну воду, то схуднете навіть не докладаючи особливих зусиль. Користуємося!

Гостра їжа

Кайєнський перець допомагає схуднути, сильно знижуючи апетит. Якщо ви з'їсте до 20 г перцю щодня, то схуднете на 5-10 кг за рік. Тільки з'їсти стільки неможливо за один раз, тому краще потроху додавати в усі страви. А потім всі, як спрацює разом з усіх фронтів. Стрункість забезпечена!

Клітковина

За рахунок свого обсягу вона заповнює весь шлунок, тим самим створюючи відчуття ситості у вас надовго. Джерела клітковини: овочі, фрукти, цільнозернові крупи з оболонкою. Завжди за столом першим з'їдайте тарілку овочевого салату, тим самим ви наїстеся, апетит вщухне і ви з тверезою головою оцініть, що ще смачненького на столі лежить, і візьмете трохи.

Як раніше повідомлялося, названо топ-5 напоїв, утоляющих голод.