ru ua

Яка дієта краще?

Яка дієта краще? Краща дієта для схуднення.

Яка найкраща дієта? Яку дієту вибрати для схуднення? Про це в новому матеріалі Styler.

Кожна жінка хоче бути всколи привабливою. Цьому сприяє не тільки якісна косметика, гармонійні поєднання предметів одягу, але і догляд за своїм організмом. Сюди відносяться боротьба із зайвими кілограмами. Щоб дізнатися, на якій дієті краще йдуть обсяги, необхідно розуміти суть кожної з них. Їх видів існує величезна безліч, але ж потрібно вибрати саме ту, при якій ви зможете швидко і без проблем влізти в красиві наряди, не навредив здоров'ю.

Яка дієта краще для схуднення. Ключові фактори вибору

Існують загальні правила вибору ідеальної дієти. Керуючись ними, ви підберете для себе потрібний раціон харчування. Це дає вам чудову можливість не вмирати з голоду, але і ефективно скоригувати свою вагу. Зверніть увагу на наступні критерії:

  1. Доступність продуктів. Вимагається не тільки дотримуватись збалансованість харчування. Важливо якість продуктів. Монодієти - найбільш ефективний спосіб схуднути. Вони побудовані на якомусь одному продукті, який ви завжди зможете купити в магазині.
  2. Страви повинні подобатися. Слід вибирати саме той продукт, який ви з задоволенням будете їсти.
  3. Страви повинні легко готуватися. Щоб ви менше перебували на кухні, не спокушаючись від виду їжі.

Під час складання правильного раціону харчування переконайтеся в тому, що до його складу входять тільки високоякісні продукти, що не містять шкідливих речовин.

У світі існує величезна безліч різноманітних дієт. Серед них є загальновідомі способи схуднення і виведені фахівцями, советующими на якій дієті краще сидіти. Підходять вони далеко не кожному організму. З цієї причини бажано розглядати класичні методи досягнення стрункої фігури. Найбільш популярними з них є:

  1. Кефірна;
  2. Білково-вуглеводна;
  3. Жорстка білкова.

Кефірних дієт може бути кілька варіацій. Вибір однієї з них залежить від ваших власних уподобань. Наприклад, тижнева кефірна дієта повністю виключає з раціону сіль і цукор. Їжу необхідно вживати 6 разів на день через строго певний час. Повторювати таку дієту потрібно раз в 2 місяці. Практикувати її необхідно 7 днів. За цей час ви можете легко скинути в середньому 6 кг.

Затяті любителі кисломолочних продуктів обов'язково припаде до смаку кефірно-сирна дієта. Для багатьох представниць прекрасної статі поєднання цих двох продуктів є нонсенсом, але це дає відмінні результати. Практикувати таку дієту потрібно від 2 до 3 днів. В меню входить добова норма 300 грам ніжного сиру і 750 мл кефіру. Раціон можна розділити на 5-6 прийомів.

Для любительок різноманітної екзотики, знають на яку дієту краще сісти, буде цікавою фруктово-кефірна дієта. Практикувати її необхідно від 4 до 5 днів, в залежності від ваших уподобань і претензій до власної фігури. Норма кефіру в добу повинна бути 1.5 літра. На додаток необхідно приймати 1 кг фруктів в залежності від ваших смаків. Багато замінюють їх овочами. З раціону харчування бажано виключити виноград, банани та картопля.

Фото: Дієта повинна бути корисною для здоров'я

Яка найкраща дієта

У цьому випадку все залежить від ваших смакових переваг і особливостей організму. Відмінні результати давала білково-вуглеводна дієта. За словами фахівців, вона менш шкідлива порівняно з іншими способами швидкого схуднення і повністю обгрунтована з точки зору фізіології.

Практика такого способу знищення зайвих кілограмів зводиться до виконання чотириденного циклу, що повторюється певну кількість разів. У перші 2 дні В їжу йдуть продукти на основі білка. При цьому споживання вуглеводів має бути зведено до мінімуму. Організм, який відчуває гостру нестачу потрібних речовин, починає активно витрачати поклади жиру. Це створює умови для активного схуднення.

На третій день організм вже спалює зайві жирові відкладення і приступає до витрачання м'язових тканин. Цього допустити не можна. Отже, в цей період потрібно активно вживати в їжу вуглеводні продукти, але без збільшення встановленої кількості калорій.

При такому підході ви будете максимально ситі та здорові. На четвертий день потрібно їсти і білкові і вуглеводні продукти. Цим ви відновите втрачений глікоген в печінці і м'язах.

Недоліки білково-вуглеводного способу втрати обсягів відчують на собі люди, які страждають ожирінням. Така дієта допоможе скинути за місяць всього лише 4-5 кілограм в залежності від вашої сумлінності і якості вживаних продуктів. З цієї причини їм краще звернутися до фахівців, які і порадять на якій дієті краще схуднути.

Дієтологи з побоюванням ставляться до вживання великої кількості білка. Це може викликати нудоту і неприємні запахи з ротової порожнини. Практикуючим слід часто займатися фізичними вправами, що прискорюють метаболізм. Він є головною причиною засвоєння білків.

Яку дієту краще вибрати: білкову або вуглеводну

Існує строгий спосіб спалювання жири шляхом вживання тільки білкових продуктів. Вона розроблялася спеціально для спортсменів, яким необхідно в найкоротші терміни добитися потрібного результату (ідеальної фігури). В залежності від ваги і рівня фізичного виховання ви повинні будете приймати менше 100 грамів вуглеводів на добу.

При таких умовах організм починає відчувати різку нестачу енергії і починає черпати її з інших ресурсів. Ними є м'язова і жирова маса. Синонім такого способу схуднення - кето-дієта. Справа в тому, що під час процесу спалювання жиру в організмі з'являються кетонові тіла (продукти розпаду).

Перевага методу - значне зменшення ваги організму за відносно малий термін. Є й великий недолік: ви можете істотно похитнути своє здоров'я. Справа в тому, що велика кількість білка в організмі може спровокувати хвороби нирок і всієї травної системи. З цієї причини відповіддю на питання яка дієта краще білкова або вуглеводна, є саме вуглеводна. Швидко ви не втратите достатню кількість зайвих кілограмів, але збережете здоров'я.

Як ефективної альтернативи є й інші види дієт. Ефективним виявився метод під назвою «Вечеря мінус». Він відрізняється простотою і доступністю. Метод вимагає повної відмови від їжі після 17:00. Точніше, ви не повинні їсти протягом 14 годин до свого пробудження. Якщо ви встаєте в 9 ранку, то останній прийом їжі має бути не пізніше семи годин вечора.

До цього часу ви можете їсти будь-які продукти харчування в розумній кількості. Це стосується солодких і жирних страв. Природно, будь-яка страва має бути збалансованим і містити якісні та корисні продукти. Це дуже важливо для роботи всіх внутрішніх органів. Якщо після зазначеного часу вам все-таки хочеться їсти, можете випити води або чаю на травах (без цукру). Це заповнить шлунок і послабить почуття голоду.

Питтям води і спеціальних відварів ви позбавите організм від шкідливих токсичних речовин і поліпшите здоров'я. Тепер ви маєте елементарні поняття про те, яка найкраща дієта для схуднення вам підійде. Все буде залежати від вашого ставлення до тих або інших продуктів і прагнення знайти привабливу фігуру.