ru ua

"Солодка" весілля: найкрасивіші весільні торти

"Солодка" весілля: найкрасивіші весільні торти Фото: Кожна наречена мріє про ідеальний торті

Вибрати весільний торт - непросте завдання для молодят, адже цей десерт повинен стати прикрасою як столу, так і всього торжества

На зміну традиційному короваю прийшли весільні торти. Традиція солодкої весільної выперчки пішла здавна: виходячи заміж, всі мріють прожити щасливе і довге життя у парі, таке життя в народі називається "солодкої". І щоб напророкувати собі безбідне майбутнє в любові та злагоді, молодята на весілля здавна займалися спільним поїданням чого-небудь смачного.

Звичайно, торт - це більше данина європейським традиціям, адже звичай пекти саме торт розійшовся по всьому світу з Франції XVII століття, але зрозуміти сучасних молодят можна. Торт, як і плаття нареченої, стає окрасою всього свята, його обговорюють гості, він залишає найяскравіші враження у фіналі весільного дійства. І тут важливі не тільки його зовнішній вигляд, але і спосіб подачі, ефекти при розрізанні і багато іншого.

Частування кожного гостя порцією солодкого дива символізує майбутню сімейну щедрість, єднання всіх гостей як одного роду. Щоб полегшити завдання вибору кондитерського шедевра, ми підготували кілька практичних порад.

"Солодка" весілля: найкрасивіші весільні торти

Фото: Наречені можуть вибрати весільний торт на будь-який смак і гаманець

Як вибрати весільний торт

Перш за все продумайте його складу. Не секрет, що смак весільної випічки багато в чому залежить від виду тіста, з якого приготовані коржі - основа будь-якого торта. Коржі можуть бути з безе (хоча знавці кондитерського справи для весільних шедеврів їх не радять, так як безе сильно кришиться при розрізанні, і такий торт дуже важко поділити між гостями), ніжного повітряного бісквіта (ідеальний варіант), листкового, пісочного, заварного тіста.

Наступна важлива деталь - крем, просочення, начинка. Всі красиві торти повинні бути м'якими, щоб ділення торта не перетворилося на муку для нареченої і нареченого, так і запрошені на весілля отримали гарний шматочок, а не безформне місиво. Ефект "танення в роті" досягається використанням різноманітних просочень (особливо їх потребують товсті коржі) і кремів.

"Солодка" весілля: найкрасивіші весільні торти

Фото: Торт повинен відповідати оформленню всього торжества

Крем може бути сметанним (кращий варіант для бісквітного тіста), вершковим, заварним, масляним. Просочення - найчастіше сироп або лікер. Для начинки фахівці використовують цукати, різні горіхи, нугу, фрукти, шоколад. Сучасні кондитери роблять із звичайної смачної випічки твір мистецтва, яке іноді і різати шкода, оформлення, прикраси з мастики або марципана. Та й сама форма сучасних весільних тортів іноді вражає уяву.

Незвичайні ідеї для оформлення весільного торта

Головне правило при виборі дизайну торта - він повинен гармонійно поєднуватися з концепцією урочистості. Що це означає? Зараз популярні тематичні весілля, а значить, від обраного стилю буде залежати все - від вбрання молодих і сценарію свята до оформлення банкетного залу.

Колір, форму, навіть можливу інкрустацію торта потрібно продумувати так, щоб вони поєднувалися із загальним декором, прикраси - з флористикою. Ексклюзивні торти, представлені в багатьох каталогах, вражають уяву насамперед своєю формою. Це можуть бути кораблі, весільні лімузини, серця, лебеді, багаторівневі каскади, казкові замки, молодята, сидять на валізах, торти у вигляді гори подарунків, капелюшки, альтанки та багато іншого.

Фото: Весільний торт може стати справжнім шедевром

Прикрашаються вони фігурками ангелів, нареченого і нареченої, милих тварин, солодкими філігранними мереживом, квітами з мастики і марципана, які неможливо відрізнити від живих. Фантазія кондитерів безмежна.

Багато фірм, що займаються виготовленням солодкої казки, погоджуються працювати в співдружності з клієнтом і виконують торти за ескізами, приготованим парою.

Тому, якщо ви хочете, щоб ваш торт став дійсно неповторним і вразив усіх присутніх, придумайте самі. А професіонали втілять в життя ваші найсміливіші задуми!