ua en ru

Бив головою об вазон: в Чернігові жорстоко покарали школяра

Бив головою об вазон: в Чернігові жорстоко покарали школяра У Чернігові побили школяра (колаж: РБК-Україна)

Побитий школяр боявся зізнаватися мамі, щоб не побили ще сильніше

Побиття школяра, учня сьомого класу, сталося в одній з чернігівських шкіл. З хлопчиком жорстоко розправився учень восьмого класу цього ж закладу. Емоційний пост опублікувала мама постраждалого хлопчика на сторінці Батьки SOS в Facebook.

За її словами, син прийшов додому весь побитий - в саднах і синцях. Хлопчик розповів, що восьмикласник бив його з ноги, душив і бив об вазон з квітами. Також відомо, що агресор вже не в перший раз б'є дітей в школі.

Жінка пише, що протягом дня не може додзвонитися до класного керівника. А син просить не ходити в школу, тому що поб'ють за те, що "нашестерив".

Бив головою об вазон: в Чернігові жорстоко покарали школяра

Чернігові побили школяра (скрін: facebook.com)

Користувачі Facebook радять мамі постраждалого хлопчика негайно писати заяву в поліцію, щоб домогтися справедливості і припинити подальше жорстоке поводження.

"Висновок медичної експертизи в рази краще фото побоїв. Їдьте в травмпункт зараз, знімайте побої і викликайте поліцію. А завтра вже в школу", - радить Юлія Братченко.

"Не школа, а зона з поняттями", - констатувала Olga Godunova.

"Сина обійняти і пояснити, що такі речі не можна замовчувати. Тиснути на совість, що він такий не один може бути", - написала Юлія Тілі.

"Це вже не булінг, це побої, нанесення тілесних ушкоджень. Зовсім інша стаття і відповідальність", - прокомментровала Оксана Бобир.

Раніше ми писали, що школярі з Харківської області побили двох учнів за те, що хлопчик заступився за жертву знущань.

А також повідомляли, що під Херсоном 14-річна "жертва" булінга підняла на ноги всю поліцію.