ru ua

Під Херсоном 14-річна "жертва" буллінга підняла на ноги всю поліцію

Під Херсоном 14-річна "жертва" буллінга підняла на ноги всю поліцію Жетва булінга в школі під Херсоном виявилася шахрайкою (колаж: РБК-Україна)

Як виявилося, дівчинка прикинулась жертвою булінга, щоб розважитися

14-річна учениця однієї із шкіл Голопристанського району Херсонської області втекла з уроків, сіла в автомобіль і поїхала в невідомому напрямку. На її розшуки підняли весь особовий склад ювенальної превенції, управління карного розшуку обласного УМВС та Голопристанського відділення поліції, повідомляє Херсон типичный.

Як виявилося, школярка поскаржилася на булінг з боку однокласників якійсь жінці. Вона прийшла до школи на розмову з вчителькою, представившись юристом. Однак ні вчитель, ні однокласники не підтвердили, що дівчинка піддавалася цькуванню.

Після розмови дівчина-юрист пішла, а разом з нею зникла і 14-річна дівчинка. Зі слів однокласників, вона сіла в авто до невідомої і вони поїхали. Вчителька повідомила батькам і в поліцію, яка тут же кинулася на розшуки "жертви булінга".

Під Херсоном 14-річна "жертва" буллінга підняла на ноги всю поліцію

Жетва булінга в школі під Херсоном виявилася шахрайкою (фото: hr.npu.gov.ua)

Дівчиною виявилася студентка, що проходить у Херсоні практику у юриста. Вона розповіла, що познайомилася зі школяркою, яка написала, що її ображають однокласники, по інтернету. Оскільки студентка писала наукову роботу з проблеми булінга, вона вирішила зустрітися з дівчинкою і вчителем.

При зустрічі неповнолітня попросила студентку відвезти її в Херсон до бабусі, яка нібито там її чекає. Повіривши дівчинці, студентка дозволила школярці разом з нею поїхати в Херсон, де її і висадили в зазначеному місці. Після чого дівчинка пропала.

Виявилося, що в Херсоні бабусі у неї немає, а дівчинку вдалося виявити ввечері біля розважального центру. Відомо, що жертвою злочину вона не стала.

До речі, у Харкові батьки з батьківського комітету вже майже півроку цькують 7-річного першокласника Давида, його маму і бабусю.

Нагадаємо, у Вінницькій області вчителька впала в кому і згодом померла після конфлікту з батьком учениці.

Також ми повідомляли, що стосовно вчительки, яка побила другокласника за те, що той нахилився дістати під парту ручку, порушено кримінальну справу.