ru ua

Будинок бійця АТО закидали коктейлями Молотова

Будинок бійця АТО закидали коктейлями Молотова Колаж РБК-Україна

Дружину героя чекає тривале лікування

Відео с YouTube (https://www.youtube.com/user/kodtrknew)

У селі Михайлівка Олександрівського району в будинок колишнього атошника Миколи Полторока кинули пляшку з коктейлем Молотова. Приміщення, де на той час були його дружина і донька, миттю спалахнуло, повідомляє "Кіровоградська правда".

"Справа сталося 30 жовтня близько 13:00. Я був на роботі, а дружина з донькою вдома. В будинку розбили вікно і кинули коктейль Молотова. Все загорілося. Моя жінка відразу вискочила на вулицю, подивитися, хто це був. Але нікого не помітила. На ній горів одяг. Вона його з себе скинула. Розбила лопатою вже з вулиці вікно, покликала маленьку до вікна і через нього витягла доньку", - розповів Микола Полторак.

"У маленькій (дочки) ручки, лобик обпалені. Дружина взагалі отримала 40% опіків, дочка – 10%. Зараз Даша в обласному опіковому центрі. Вона у важкому стані. Дочка – в дитячій обласній лікарні. Але її теж повинні перевести в опікове. Вони налякані і в шоці", – продовжує чоловік.

Правоохоронці вже затримали підозрюваного у злочині і з'ясовують усі обставини події.

"Досудове розслідування, розпочате за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу – умисне знищення або пошкодження майна, триває. Затриманому оголошено про підозру у скоєнні злочину та вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою", – розповів в.о. начальника Олександрівського відділення поліції Олександр Громко.

Злочинцям загрожує до десяти років.

За словами Миколи Полторака, це вже не перший конфлікт з підозрюваним у злочині.

"Два роки тому моя дружина вночі побачила його у дворі, щось хотів вкрасти. Він утік, а вранці я його зустрів і пригрозив. Не бив, а сказав, що якщо ще раз прийде – повідомлю в поліцію. Зараз його затримали. Він сам розповів, як все тоді сталося, каже, що їх було троє. Він стояв біля хвіртки. А двоє зайшли у двір, розбили вікно і кинули пляшку із бензином. Розповідав – як тікали потім", - сказав чоловік.

Дружину Миколи, чекає тривале лікування. Жінці планують робити дорогу операцію і сім'я потребує фінансової підтримки.

Раніше повідомлялося, що в Києві поліція затримала чоловіка, якого підозрюють у причетності до спроби підпалити Андріївську церкву.

Герої, загиблі у листопаді 2018

Відео РБК-Украина