ua en ru

Ще ввечері катався на велосипеді: деталі загибелі дитини у Львівській області

Ще ввечері катався на велосипеді: деталі загибелі дитини у Львівській області Колаж РБК-Україна

Дитину протягом кількох годин шукали всім селом

У Львівській області загинув 8-річний хлопчик. Його ввечері шукали всім селом і виявили в ставці, повідомляє "Львівська Мануфактура новин".

Трагедія сталася в селі Баранівка Львівської області. 8-річного школяра шукали всім селом. Ще вдень його бачили сусіди – він катався на велосипеді. Як розповіла сусідка, близько шостої вечора вона поверталася з роботи і бачила, як він впав з велосипеда і вдарився. Вона сказала хлопчику, щоб він йшов додому, але він не послухався.

Близько сьомої вечора мама хлопчика занепокоїлася і кинувся його шукати. Вона оббігала всіх сусідів і всі навколишні двори. До пошуків підключилися всі місцеві жителі, які залучили навіть підлітків. Прочесали ліс, звалища – ніде його не знайшли. Потім хтось помітив велосипед біля ставка.

"У школи підлітки грали у волейбол. Їх теж залучили до пошуків. Обійшли ліс, в старих звалищах шукали. Немає. Тоді на дорозі біля ставка побачили його велосипед. Хлопці в одязі кинулися до ополонки, що в 10 метрах від берега. Нічого не побачили", - розповів Володимир Кужидло з села Баранівка.

До 9 вечора на вухах вже було все село, чоловіки на машинах об'їжджали всі околиці, а після того, як знайшли велосипед – хотіли викликати водолазів. Але потім вирішили заощадити час і самостійно дісталися до ополонки і виявили тіло хлопчика.

За попередніми даними, хлопчик під'їхав до ставка на велосипеді і вирішив вийти на лід. Він зробив кілька кроків і провалився, а вибратися самостійно не зміг. Поблизу нікого не було, хто б зміг йому допомогти.

За фактом відкрито кримінальне провадження за п. 2 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) КК України з позначкою "нещасний випадок". Правоохоронці проведуть розслідування.

"Це жахлива трагедія для родини, для села. Хлопчик навчався у другому класі місцевої школи, позитивна дитина. Ця сім'я переїхала в наше село десь півроку тому, тут купили будинок. Відразу знайшли спільну мову з місцевими, подружилися з сусідами. Батько зараз у Польщі на заробітках. Мама поки сама займалася двома дітьми. Тепер у них тільки молодший залишився", - розповіли сусіди.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Львівській області раптово померла школярка.

А також розповідали про те, що під Сумами мати жорстоко вбила новонароджену дочку.