ua en ru

Гучно галасували: у Дніпрі чоловік влаштував стрілянину по дітям

Гучно галасували: у Дніпрі чоловік влаштував стрілянину по дітям Чоловік стріляв з вікна дітям в Дніпрі (колаж РБК-Україна)

Чоловік потрапив в голову одному з хлопчиків

Чоловік влаштував стрілянину по дітям з вікна багатоповерхівки в Дніпрі. Таким чином він вирішив розполохати хлопців, які галасливо гралися у дворі. Одному з хлопчиків стрілець влучив у голову. Інцидент стався у четвер, 21 березня, на вулиці Юрія Кондратюка, повідомляє Інформатор.

Відомо, що чоловікові не сподобалося, що на його прохання піти не відреагували. Крім того школярі, які грали на території котельні, в грубій формі відповіли чоловікові, що вони не підуть.

Тоді чоловік схопив пневматичну рушницю і зробив кілька пострілів. Гвинтівка, призначена для стрільби в тирі не є вогнепальною, проте одним з пострілів він поранив 11-річного хлопчика в голову.

Швидка, яка приїхала на місце, оглянула потерпілого, визнала його поранення несерйозним і не стала його госпіталізувати. Поліції вдалося визначити квартиру, з якої стріляли. Однак двері правоохоронцям ніхто не відкрив, а жильці будинку нічого не змогли розповісти про господаря квартири.

Все закінчилося тим, що батьки хлопців забрали заяву з поліції.

Раніше ми повідомляли, що у школі під Львовом учневі вистрілили в око з пневматичної рушниці при проведенні навчальних стрільб.

Також ми писали про те, що новозеландський стрілець згадав у своєму маніфесті України - він погрожував розправитися з мусульманами у всьому світі, в тому числі і в нашій країні.