ua en ru

Зґвалтування 14-річної під Херсоном: в мережі знайшли винуватців інциденту

Зґвалтування 14-річної під Херсоном: в мережі знайшли винуватців інциденту Зґвалтування підлітка в Новій Каховці (ілюстративне фото: pixabay.com)

Зґвалтування підлітка в Новій Каховці виявилося фейком

Зґвалтування підлітка в Новій Каховці, за даними медичного огляду, виявилося фейком. У мережі звинуватили батьків школярки, яка написала неправдиву заяву про скоєння сексуального насильства. На думку українців, відповідальність за завдану моральну шкоду "винуватцям" інциденту повинні понести батьки 14-річної школярки. Таку думку висловили користувачі мережі Facebook під публікацією в співтоваристві РБК-Україна.

Як раніше повідомлялося, 14-річна мешканка Нової Каховки раніше подала заяву в поліцію про зґвалтування. За її словами, троє молодих людей викрали її і вчинили акт сексуального насильства, після чого відпустили її. Зробила вона це, за підозрами поліцейських, в помсту 22-річному молодику, який відмовив їй через її вік.

У мережі порахували, що інцидент не повинен залишитися безкарним.

"А батьків слід крупно оштрафувати - за неналежне виховання і дачу неправдивих, щоб життя медом не здавалося...", "Все одно, заарештувати і крапка!", "14 років, а вже такі закидони", "Так і ламають хлопцям долю, дійшло б до СІЗО, важко було б пояснити йому, що це підстава...", - вважають в мережі.

Слід зазначити, що за дачу неправдивих показань ст. 384 ККУ передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років.

Нагадаємо, що з'явилися несподівані подробиці неправдивого зґвалтування 14-річної школярки з Нової Каховки.

Раніше ми повідомляли, що педофіл-рецидивіст продавав хлопчиків збоченцям.