ua en ru

У Києві напали на лікаря: стала відома особа потерпілого

У Києві напали на лікаря: стала відома особа потерпілого Фото: Напад на лікаря в Києві (колаж РБК-Україна)

Колеги висловлюють слова підтримки потерпілому і просять допомогти йому в лікуванні

У Києві напали на лікаря – злочинець облив нейрохірурга невідомою речовиною. Медика негайно відвезли в лікарню. Попередньо у нього були діагностовано хімічні опіки голови.

У поліції повідомили, що випадок стався у Голосіївському районі Києва на вулиці Єнисейська. У поліції з'ясовують обставини події. Зокрема, вони отримали доступ до камер спостереження біля місця інциденту і аналізують його. Сам лікар повідомив, що ні з ким не мав конфліктів.

За словами слідчих, вони відкрили кримінальні провадження відразу за двома статтями КК - умисне тяжке тілесне ушкодження (ч. 1 ст. 121 КК) та хуліганство (ч. 4 ст. 296 КК).Злочинцеві, яка вчинив напад, загрожує до 8 років позбавлення волі.

У Києві напали на лікаря: стала відома особа потерпілого

Фото: Постраждалим виявився відомий нейрохірург Борис Павлов (facebook.com/vlad.tiplitsky.71)

Сам потерпілий зараз проходить лікування. Йому надають всю необхідну допомогу.

Тим часом стала відома особа відомого лікаря, який постраждав під час замаху. Ним виявився Борис Павлов, відомий український нейрохірург. Колеги відгукуються про нього як про виняткового професіонала своєї справи.

За словами колег лікаря, Борис Павлов – талановитий доктор і прекрасна людина. Незважаючи на серйозні наслідки для здоров'я, лікар добре тримається, кажуть вони. Борис Павлов – лікар з багаторічним досвідом, який дбайливо ставиться до всіх своїх пацієнтів.

У Києві напали на лікаря: стала відома особа потерпілогоФото: Про нейрохірурга відгукуються як про виняткового професіонала своєї справи (facebook.com/doc.pavloff)

Так, на своїй сторінці в Facebook колега Бориса Павлова Влад Типліцький написав зворушливий пост, в якому закликав допомогти постраждалому фінансами.

"Дорогі колеги, друзі! Два дні тому був підлий замах на життя у центрі Києва на нашого колегу і друга Доктора вищої категорії геніального нейрохірурга Бориса Борисовича Павлова. Цей підлий напад на нашого друга викликав резонанс як в Україні, так і в усьому світі. Закон говорить, на лікарів не можна нападати. Ми всі бажаємо нашому колезі і другові якнайшвидшого одужання. Ми впевнені: бандити будуть покарані", - написав він.

Лікар також висловив слова підтримки відомого лікаря.

У Києві напали на лікаря: стала відома особа потерпілогоФото: Скріншот (facebook.com/vlad.tiplitsky.71)

"Дорогий Борис Борисович ми всі твої друзі з тобою! Одужуй і бережи себе! Здоров'я тобі Дорогою!!! Дорогі колеги, друзі! Якщо хтось хоче реально допомогти фінансами нашому другові Борису Борисовичу в лікуванні в опіковому центрі Києва, то ось реквізити: 5168 7422 0839 7442 (Приват банк). Павлов Борис Борисович. Спасибі Всім!"

Раніше в Національній поліції повідомляли, що з 2014 року відкрили 144 кримінальні справи за фактами, пов'язаними з нападами на громадських активістів.

Крім того, стало відомо, що в елітній школі Києва учня занурювали головою в унітаз, знущаючись над ним.