ua en ru

Красунчик: в мережі підтримали іноземця, який побив жінок в Києві (відео)

Красунчик: в мережі підтримали іноземця, який побив жінок в Києві (відео) Побиття жінок іноземцем в Києві зняли на відео (колаж РБК-Україна)

Побиття сталося в підземному переході Києва

Побиття жінок іноземцем в Києві зняли на відео і виклали в мережу. На кадрах чоловік б'є жінок ромської національності в одному з підземних переходів Києва. Припускається, що жінки намагалися його обікрасти, повідомляє "Київ Оперативний" в Facebook.

В мережу потрапило відео, де чоловік вступив в розборки через своє майно. Він напав на жінок, б'ючи їх руками і ногами, а ті кричали "Допоможіть!" і намагалися втекти від агресора.

Побиття жінок іноземцем в Києві зняли на відео (facebook.com/pg/KyivOperativ)

Користувачі мережі підтримали іноземця, що таким чином покарав нахабних злодійок, з якими не може впоратися поліція. Його назвали "красенем" і написали, що він "мало дав".

"Так повинен робити кожен в подібній ситуації!" - вважає Vyacheslav Nikolaenko.

"Наочний приклад, як іноземці вирішують свої проблеми, а не ходять обкраденими, і розповідають що правоохоронна система не працює. А кришувачі цих бандитів лякають якимись там міжнародними захисниками", - висловився Viktor Marchuk.

"Красунчик, треба було ще іншим по щам надавати!" - запропонував Женя Жменко.

"А що ще залишається робити, якщо поліція не діє", - обурюється Vladyslav Volosozhar.

"Злодій кличе поліцію. Кричала що вагітна (що не факт), а хіба можна вагітним "працювати" на такій небезпечній "роботі"?" - написав Oleksandr Zasymovych.

Раніше ми повідомляли, що під Києвом маршрутник по-звірячому побив пасажира за те, що той вимагав повернути йому здачу за проїзд. У чоловіка відкрита черепно-мозкова травма і складний перелом щелепи.

Також ми писали, що у Волинській області священик побив двох жінок, за що отримав рік обмеження волі.