ua ru

Пацієнт швидкої допомоги побив лікаря: всі подробиці інциденту

Пацієнт швидкої допомоги побив лікаря: всі подробиці інциденту Колаж РБК-Україна

У лікаря діагностував перелом і струс мозку

У місті Павлограді Дніпропетровської області пацієнт накинувся на лікаря-невропатолога в приймальному покою і побив його. Деталі події повідомили в сюжеті "ПТРК".

Як розповіли лікарі Павлоградської обласної лікарні, пацієнта привезли медики швидкої допомоги. Попередній діагноз – сильне алкогольне сп'яніння та отруєння алкоголем. Поки пацієнт чекав огляду в приймальному покою, він повзав по підлозі і робив вигляд, що його паралізувало. Потім він доповз до непрацюючого таксофона і почав тягнути трубку.

До пацієнта підійшов лікар-невропатолог Євген Каменський і спробував пояснити, що таксофон не робочий, подав руку, щоб допомогти піднятися і хотів забрати з рук трубку таксофона.

"Паралізований" пацієнт швидко схопився на ноги і почав бити лікаря.

"Він ударив мене, начебто коліном у груди, ніс, одночасно, напевно, а потім рукою в ліву скроню. У мене перелом пальця на лівій руці, а так як я лівша і це у мене рука робоча, то працювати буде важко", - розповів Каменський.

Також у потерпілого лікаря діагностували струс мозку.

Заступник головного лікаря хірургічного відділення Іскандер Іскендеров пояснив, що до них в лікарню часто привозять пацієнтів в стані алкогольного сп'яніння, яких раніше відправляли у витверезник. Деякі ведуть себе неадекватно і нападають на лікарів, які намагаються надати їм медичну допомогу.

Також Іскендеров зазначив, що лікар-невропатолог Каменський змушений буде тепер відправитися на лікарняний мінімум на два тижні, але прогнози щодо відновлення хороші.

Поліція затримала бешкетника і відкрила кримінальне провадження за статтею "Хуліганство", але через три години його просто відпустили і подальшу його долю вирішить вже суд.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі сталося жахливе вбивство.

А також розповідали про те, що у Сумах підлітки вчинили жорстоку розправу над чоловіком.