ru ua

Сценарій комедії: поліція відповіла на "резонансне викрадення" дівчат

Сценарій комедії: поліція відповіла на "резонансне викрадення" дівчат Колаж РБК-Україна

Повідомляється, що подруги забули про дівчину, а остання вирішила їх знайти з допомогою поліції

У Києві близько 6:30 дівчина звернулася в поліцію із заявою про те, що двох її подруг викрали біля станції метро Осокорки. Після отримання інформації правоохоронці ввели план "Перехоплення" і почали пошуки дівчини. Як виявилося, "викрадення" виявилося хибним – дівчата просто забули про свою подругу і поїхали розважатися, не повідомивши їй про свої плани. Про це розповідається в співтоваристві "Поліція Києва" у Facebook.

Раніше в ЗМІ повідомляли, що двоє молодих людей викрали двох дівчат. Підозрювані мали нібито при собі вогнепальну зброю. Також повідомлялося, що чоловіки нібито назвалися поліцейськими і нібито потягли дівчат в автомобіль. За даними поліції на поточний момент, з усіма учасниками події все добре і насправді ніхто нікого не викрадав.

"Викрадення" дівчат у Києві: троє подруг всю ніч проводили час в компанії з хлопцями. Потім двоє з них поїхали розважатися, забувши про третю. Вона і повідомила про, як їй здалося, викрадення. Ніхто нікого не викрадав. З усіма учасниками події все добре. Претензій ніхто ні до кого не має", - йдеться в заяві поліції в Facebook.

Сценарій комедії: поліція відповіла на "резонансне викрадення" дівчат

Скріншот поста облікового запису facebook.com/UA.KyivPolice

В коментарях кияни прокоментували "резонансне викрадення".

"Схоже на сценарій комедії. У головній чоловічій ролі П'єр Рішар, напевно. Хто ж зіграє головну жіночу роль?", "Просто дві були красиві дівчата, а #3 настільки страшна, гірше крокодила, і її навіть в курс не поставили", "У дівчат така фігня є, палиці в колеса подругам вставляти і заважати знайомитися з хлопцями", "Алкаші, понажирались до чортиків...", "Потріпали нерви всім батькам Лівого берега", - пишуть під публікацією.

Сценарій комедії: поліція відповіла на "резонансне викрадення" дівчатСценарій комедії: поліція відповіла на "резонансне викрадення" дівчат

Скріншоти коментарів поста облікового запису facebook.com/UA.KyivPolice

До речі, раніше киян сколихнула історія про те, що "банда" молодих людей викрала двох дівчат. Свідком інциденту став випадковий перехожий, який і повідомив про подію ЗМІ та поліцію. Він розповів, що жертви кликали на допомогу і відбивалися від викрадачів. За його словами, все відбулося настільки швидко, що ніхто не встиг допомогти дівчаткам.

Як виявилося, інформація про викрадення двох школярок на Оболоні не відповідає дійсності. Таким чином, хлопець вирішив розіграти свою наречену. У поліції зазначили, що всі учасники інциденту – повнолітні.

Також повідомлялося, що під Києвом пограбували іноземця.