ua en ru

Вбив головний біль: у Львівській області раптово померла школярка

Вбив головний біль: у Львівській області раптово померла школярка Колаж РБК-Україна

Мама загиблої дівчинки в день трагедії була відсутня - поїхала в гості до сестри

У Камянко-Бузькому районі Львівської області раптово померла 15-річна школярка. Про це повідомляє видання "Львівська Мануфактура новин".

Школярка Ольга Вашківська померла в селі Велике Колодно Кам'янко-Бузького району Львівської області. Як розповіли рідні дівчинки, вона прокинулася вранці і поскаржилася на головний біль. Поки батько шукав їй таблетку, дівчинка втратила свідомість. Поки прибігла сільська медсестра, дівчинка вже померла.

"Так швидко все було, і ніхто не міг отямитися. Повірити в те, що від простого головного болю дитина може померти, - важко. Розтин показав, що у дівчинки була аневризма головного мозку", - розповіла медик.

Оля виросла в хорошій сім'ї, крім неї батьки виховують ще двох діток – братів дівчинки. Цю родину в селі називають зразковою. Тато дуже пишався своїми дітьми, мама сама вишивала їм сорочки.

Вбив головний біль: у Львівській області раптово померла школярка

Фото: Оля Вашківська (lmn.in.ua)

У день трагедії мама Олі Вашківської була відсутня вдома – її запросила до себе в Іспанію сестра на кілька днів відпочити.

"Це така трагедія в селі, описати неможливо. Здорова, активна, весела та непосидюча дівчинка. Захід проходив - вона скрізь перша. Дуже добре співала, а артистка яка. Таку гарну косу мала, красуня, як з картинки. Хотіли молодіжну раду у селі створювати, думала її на голову пред'являти. Оля дуже розумна була, завжди мала свою думку, вміла її обґрунтувати. Як олімпіада - скрізь брала участь. Заступником президента школи була", - розповіла про дівчинку працівниця відділу культури Жовтанецкої сільської ради.

"Ця проблема ніяк не давала про себе знати. Дитину нічого не турбувало. Вона не хворіла. Звичайна поведінка в школі. Медики кажуть, що з такою бідою можна жити роками, а можна померти за кілька хвилин. Це важка втрата для всієї родини, села, друзів", - розповів голова Жовтанецкого сільської ради Ярослав Деркач.

Відео: Оля Вашківська читає вірші Лесі Українки (YouTube/Львівська Мануфактура новин)

Нагадаємо, раніше ми писали подробиці загибелі дівчинки, залишеної на тиждень без їжі.

А також розповідали про те, що під Сумами мати жорстоко вбила новонароджену дочку.