ru ua

В українському селі підліток зґвалтував шестикласника: що відомо

В українському селі підліток зґвалтував шестикласника: що відомо Підліток зґвалтував дитину в Україні і зняв відео (фото: pixabay.com)

П'ять років тому малолітній злочинець сам став жертвою зґвалтування

У п'ятницю, 22 лютого, в одному з українських сіл 14-річний підліток зґвалтував шестикласника і зняв всі знущання на камеру мобільного телефону. Про це повідомив В'ячеслав Аброськін, перший заступник голови Національної поліції України, на своїй Facebook-сторінці.

Поліції вдалося з'ясувати, що п'ять років тому неповнолітнього злочинця ґвалтував його рідний батько, який нині перебуває у місцях позбавлення волі.

В'ячеслав Аброськін пише, що Україні потрібен закон, який би жорстоко карав за статеві злочини щодо дітей. А педофілів необхідно заносити в спеціальний реєстр, щоб розірвати цей порочний ланцюг злочинів, коли жертви насильства самі стають насильниками.

В українському селі підліток зґвалтував шестикласника: що відомо

Підліток зґвалтував дитину в Україні і зняв відео (скріншот поста: facebook.com/Vyacheslav.Abroskin)

Нещодавно стало відомо, що у Харкові з'явився маніяк, який ґвалтує своїх жертв прямо в ліфтах багатоповерхівок.

Також ми писали про те, що у Кривому Розі п'яний вітчим розбещував маленьких дітей - він змушував задовольняти себе орально.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Ігор Падалко, відомий своїм приватним зоопарком у Покровську, який називають "зоопарком смерті", багато років ґвалтував своїх прийомних дітей.