ua en ru

У Вінниці чоловік перерізав собі горло на очах у людей

У Вінниці чоловік перерізав собі горло на очах у людей Колаж РБК-Україна

Вінничанин перерізав собі горло шпателем

У Вінниці чоловік перерізав собі горло шпателем прямо на очах у людей. Надзвичайна подія трапилася у місцевому райвідділі поліції.

Як повідомляють журналісти "33 Каналу", громадянина, який спробував здійснити самогубство, днями було затримано правоохоронними органами за підозрою у вчинені вбивства. Якраз у момент, коли його допитували поліцейські, він раптом дістав шпатель і чиркнув себе по горлу.

Пізніше стало відомо, що шпателем підслідний заволодів у тому ж райвідділі поліції, коли йшов на допит - чоловік непомітно прихопив будівельний інструмент у сусідній кімнаті відділку, де якраз тривали ремонтні роботи.

Горе-самогубця відразу було госпіталізовано до найближчої лікарні. На сьогоднішній день чоловік знаходиться у тяжкому стані, але медики усіма силами боряться за його життя.

Користувачі мережі припускають, що чоловік все ж винен у вбивстві, тому вирішив відтягнути термін потрапляння у в'язницю. Хоча й у такий дивний і вкрай небезпечний спосіб. Також українці не відкидають того, що потенційний злочинець міг "ненароком переборщити" - тобто, він не планував завдавати собі аж таких травм, через які тепер лікарі витягують його з того світу.

У Вінниці чоловік перерізав собі горло на очах у людей

Ілюстративне фото (коллаж)

Раніше ми писали про те, що під Тернополем підлітки жорстоко побили палицею 16-річну дівчину, а потім вирішили перерізати їй горло розбитою пляшкою. На щастя, дівчину вдалося врятувати. Більше того, постраждала вирішила пробачити своїх кривдників.

Зауважимо, що підлітки доволі часто вдаються до подібної жорстокості. Наприклад два роки тому у Дніпропетровській області двоє неповнолітніх побили і перерізали горло 14-річному хлопчику.