ua en ru

Закрилася з дитиною й увімкнула газ: що загрожує горе-матері

Закрилася з дитиною й увімкнула газ: що загрожує горе-матері Ілюстративне фото (flickr/com)

Поліції про НП повідомила бабуся малюка

У Дніпрі "відзначилася" ще одна горе-матір - у п'яної жінки довелося забрати малу дитину, якій загрожувала серйозна небезпека. Так, 3 березня поліції повідомили про те, що 36-річна жінка закрилася у своїй квартирі разом з малюком та увімкнула газ, передає "Інформатор".

Зазначається, що про інцидент розповіла бабуся дитини. Вона просила патрульних терміново рятувати малечу від агресивних дій нетверезої дочки.

Приїхавши на місце виклику, "копи" просили жінку відкрити двері, але без результату - жінка лише грубо сварилася, і впускати їх відмовилася.

Правоохоронці явно чули запах побутового газу в під'їзді будинку, була очевидна небезпека для життя і самої жінки, і її дитини.

Вони вирішили влізти до квартири через вікно, для чого підігнали машину ближче до стіни будинка. Втім розбивати скло не довелося - горе-мати передумала і сама відкрила їм вікно.

Для малюка одразу викликали карету "швидкої". Жінка продовжувала вести себе неадекватно та агресивно. Жодного пояснення своїм діям вона дати не могла.

Правоохоронці вирішили тимчасово забрати дитину у жінки, щоб не піддавати життя небезпеці. Жінка накинулася на партульного з кулаками, але все закінчилося тим, що її забрали до обласної психіатричної клініки. Дитину тим часом доставили до лікарні для огляду.

Повідомляється, що тепер медики будуть вирішувати, чи можна повернути малюка матері.

Додамо, що правоохоронці склали на жінку кілька адмінпротоколів.

Як повідомлялося раніше, в Харкові в грудні 2018 року п'яні батьки вночі на вулиці змушували свою маленьку доньку пити пиво. У результаті дитина попав в лікарню.

Також ми писали про те, що у Кропивницького батько школярки сказився через обман дочки, поїхав за нею в приватний будинок і вдарив сокирою її хлопця.