ua en ru

Меланія Трамп вразила розкішною сукнею на зустрічі з королем і королевою Іспанії

Меланія Трамп вразила розкішною сукнею на зустрічі з королем і королевою Іспанії Фото: Меланія Трамп (flickr.com)

Дружина Дональда Трампа справила на всіх незабутнє враження

На днях відбулася зустріч президента США Дональда Трампа і короля Іспанії Філіпа VI. На прийомі була присутня перша леді США Меланія Трамп, яка вразила всіх своїм розкішним вбранням, в черговий раз закріпивши за собою звання найстильнішої жінки Америки.

Меланія Трамп вразила розкішною сукнею на зустрічі з королем і королевою ІспаніїФото: Офіційна зустріч Трампа з королем Іспанії (instagram.com/flotus)

На заході Меланія з'явилася у сукні з чудовим білим орнаментом від Valentino. Доповнили образ елегантні туфлі на підборах, ідеальне укладання волосся і макіяж, який вдало підкреслив її очі.

Меланія Трамп вразила розкішною сукнею на зустрічі з королем і королевою ІспаніїМеланія Трамп вразила розкішною сукнею на зустрічі з королем і королевою ІспаніїМеланія Трамп вразила розкішною сукнею на зустрічі з королем і королевою Іспанії

Фото: Меланія Трамп і королева Летиція (instagram.com/melaniatrumplovers)

До речі, королева Летиція, яка супроводжувала короля Іспанії, з'явилася у сукні, подібному до того, що вже одягала перша леді США. Вона постала в рожевому приталеній сукні і такого ж кольору туфлях на підборах.

Меланія Трамп вразила розкішною сукнею на зустрічі з королем і королевою Іспанії

Фото: Меланія Трамп vs королева Летиція (instagram.com/melaniatrumplovers)

Варто відзначити, що Меланія Трамп, на думку користувачів соцмереж, які зробили опитування, чий образ на зустрічі був кращим, набрала більше 80% переваг.

Нагадаємо, популярна телеведуча Леся Нікітюк захопила шанувальників новим образом на тлі обшарпаних стін і іржавої решітки.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: Хвилюючі подробиці весілля принца