ua en ru

"Мертва пустеля": вчені з'ясували, коли загине людство

"Мертва пустеля": вчені з'ясували, коли загине людство Фото: pixabay.com

Але не поспішайте хвилюватися, апокаліпсис настане нескоро

Учених не перестає хвилювати питання: як і коли загине людство. Як передає life.ru, астрофізик Етан Зигель припустив, що приблизно через 4-7 млрд років "домашня" для землян галактика Чумацький Шлях зіллється воєдино з іншим гігантом — галактика Андромеда, після чого все живе в мільйонах світів (якщо вони існують) чекає загибель.

За його словами, в новій галактиці після зіткнення і величезного вибуху, схожого на той, що дав початок Всесвіту, з'являться нові розумні форми життя, нові мешканці галактик не виявлять жодного сліду або докази існування колишніх "галактичних сусідів".

В сою чергу, за даними польських астрономів, апокаліпсис може наступити раніше, ніж через п'ять мільярдів років, передає 5-tv.ru.

За їх даними Сонце, навколо якого обертаються планети Сонячної системи, проіснує лише вісім мільярдів років з моменту свого утворення.

Втім інші вчені вважають, що людський рід цього не застане. Через один мільярд років Сонце перестане входити в Сонячну систему. З-за цього на Землі зникнуть океани, а Земля стане пустелею.

Раніше Далай-лама висловився про ядерну війну.

День Києва 2018: куди піти