ua en ru

"ДНК зможуть міняти за гроші": Стівен Хокінг попередив про небезпеку генної інженерії

"ДНК зможуть міняти за гроші": Стівен Хокінг попередив про небезпеку генної інженерії Фото: Стівен Хокінг (facebook.com/stephenhawking)

Вчений передбачив появу суперлюдей, які стануть небезпечними для людства

Незадовго до своєї смерті всесвітньо відомий фізик-теоретик Стівен Хокінг передбачив появу суперлюдей, які стануть дуже небезпечними для людства. Про це пише видання The Times.

Стівен Хокінг розповідав, що в найближчому майбутньому з'явиться нова раса людей, яка буде самостійно себе проектувати за допомогою змін в ДНК. Ця раса стане загрозою для решти людства. Про це знаменитий фізик-теоретик написав у своїй книзі "Короткі відповіді на серйозні питання", яка буде опублікована в найближчі дні.

Вчений попередив, що нова раса зможе змінювати ДНК за гроші і навіть якщо це буде заборонено на законодавчому рівні, заможні люди все одно будуть вкладати гроші в розвиток цього напрямку і досліди, які допоможуть удосконалити людський організм.

Стівен Хокінг вважав, що генна інженерія стане загрозою для всього людства.

"Поява суперлюдей відразу призведе до появи серйозних проблем з неполіпшенними людьми, які не зможуть з ними конкурувати. Вони вимруть або стануть малозначимими. Замість цього ми отримаємо расу людей, які самі себе проектують, все більше і більше поліпшуючись", - написав фізик-теоретик.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що страшні прогнози Стівена Хокінга збуваються.

А також ми писали про те, що вчені з'ясували, що може допомогти запобігти глобальне потепління.

Відео: РБК-Україна