ua en ru

Летить астероїд: в NASA попередили про можливість катастрофи

Летить астероїд: в NASA попередили про можливість катастрофи До Землі наближається астероїд (nasa.gov)

Максимальне зближення очікується 22 березня

Фахівці NASA зафіксували новий астероїд, який рухається у бік планети Земля. Максимальне зближення очікується 22 березня, йдеться в повідомленні на сайті NASA.

Астероїд 2019EA2 має близько 37 метрів в довжину і його виявили зовсім недавно. За розрахунками вчених, небесне тіло досягне максимального зближення 22 березня. Астероїд пролетить на відстані 0,6 – 0,8 орбіти Місяця, відповідно за 305 тисяч кілометрів від Землі. Швидкість руху цього астероїда – 319,2 кілометра в годину.

Проте вчені не виключають, що астероїд може допустити відхилення від траєкторії і тоді це може стати катастрофою, так як навіть незначні коливання можуть призвести до зіткнення з Землею і нанести серйозної шкоди людству.

Летить астероїд: в NASA попередили про можливість катастрофи

Летить астероїд (скріншот/nasa.gov)

Вони відзначають, що небезпеку викликають астероїди, які мають розмір понад 100 метрів, але і цей невеликий може стати загрозою. Так як за своїми розмірами він більше, ніж знаменитий Челябінський метеорит, який впав на Землю у 2013 році і викликав у регіоні ряд ударних хвиль.

Проходження астероїда очікується 22 березня в 7:53 за київським часом і люди, які чутливі до дії електромагнітних хвиль, можуть у цей час відчути нездужання, так як небесне тіло буде проходити дуже близько до поверхні Землі.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що вчені зробили попередження про кінець світу.

А також розповідали про те, що в атмосфері Землі вибухнув метеорит.