ru ua

Розповідає цікаві історії і казки: у дитсадках вихователів стали заміняти роботами

Розповідає цікаві історії і казки: у дитсадках вихователів стали заміняти роботами Ілюстративне фото (pixabay)

З електронними "вихователями" вже познайомилося 600 дітей

У Китаї дітей з 600 дошкільних закладів познайомили з новим "вихователем", що володіє штучним інтелектом. Інтернет-портал euronews, повідомляє, що в Китайській Народній Республіці приступив до виховної роботи механічний педагог з ім'ям Кіко.

Наголошується, що главною завданням робота-вихователя стане захопилення підростаюче покоління навчанням. Його зріст становить лише 60 сантиметрів, у нього кругла біла голова, а також він оснащений сенсорним екраном замість особи.

"функціональні обов'язки" Keeko (Кіко) входять розповіді вихованцям дитсадків цікавих історій і казок та пропозиція виконання вправ і логічних завдань різного ступеня складності. Цікаво, що при цьому Кіко "підморгує" червоними сердечками. Крім того, електронний вихователь оснащений функцією безперервного відеозапису, а також ответыет на питання своїх підопічних.

"Найбільше мені подобається в цих роботах те, що вони емоційно стабільніші, ніж люди", — розповіла свої враження про Кіко одна з викладачок дитячого садка.

Вартість такої "іграшки" приблизно 10 тисяч юанів (це більше 41 тисячі гривень). Саме така сума становить середню місячну зарплату китайського вчителя.

До речі, студенти з Німеччини винайшли інноваційний чохол для смартфона.

Раніше українець Євген Лопатин і його компанія розробили девайс, здатний охолодити будь-який напій за кілька хвилин.

Також ми повідомляли про те, що в столиці облаштували міські пляжі.

Відео: РБК-Україна