"Вбивати павуків - погана прикмета": учений розповів, чому цього не можна робити

"Вбивати павуків - погана прикмета": учений розповів, чому цього не можна робити
Ілюстративне фото (pixabay/com)

Павуки є важливою частиною екологічної системи

Фахівець з ентомології з Університету штату Північна Кароліна (США) - Метт Бертон розповів, що фраза "вбивати павуків – погана прикмета" – це не тільки ознака; у цього переконання є більш серйозні практичні причини. Про це повідомляється на порталі "The conversation".

Своє повідомлення Бертон починає зі слів: "Я знаю, що буде важко вас переконати, але дозвольте мені спробувати. Не вбивайте наступного павука, якого ви побачите в своєму будинку. Адже павуки – це самостійний організм, який є важливою частиною природи і екосистеми". І це логічно, адже павуки позбавляють нас і наші будинки від великої кількості небезпечних шкідників.

Команда вчених на чолі з Меттом провела дослідження, в ході якого провела огляд 50-ти будинків у пошуках членистоногих. Результат виявився досить цікавим – в кожному будинку були виявлені павуки, і в більшості випадків це були павуки-косарики і павуки-тенетники. Ці види відрізняються своїм методом полювання – вони встановлюють павутини і чекають, поки здобич сама потрапить в їх пастку.

"Павуки всеїдні і їдять все, що можуть зловити. Однак вони регулярно ловлять шкідників і комах, які переносять хвороби, наприклад: комарів, - розповідає ентомолог. – Таким чином, вбиваючи павука, ви не просто позбавляєте його життя, але і позбавляєтеся від важливого для вашого будинку хижака".

Нагадаємо, не так давно вчені придумали новий препарат для лікування меланоми.

Також експерти з'ясували, від чого залежить успішність дитини.

Раніше ми повідомляли про те, що вчені з'ясували один з основних факторів глобального потепління.

Рекомендуємо подивитись:

Відео: РБК - Україна

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся