ua en ru

Постраждала в страшній ДТП: рідні 17-річної дівчини просять про допомогу

Постраждала в страшній ДТП: рідні 17-річної дівчини просять про допомогу ДТП під Тернополем - рідні просять врятувати 17-річну дівчину (колаж РБК-Україна)

Дівчині потрібна вартісна операція і довготривала реабілітація

У результаті ДТП в Кременці Тернопольської області, яка сталась 7 березня постраждало п'ятеро людей. Серед них 17-річна студентка Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка Кравченко Тетяна Олександрівна.

Наразі дівчина перебуває у тяжкому стані і потребує коштів на складну операцію та довготривалу реабілітацію.

Реквізити для допомоги: номер рахунку тата Кравченко Олександр 5168 7573 1907 8400, телефон 067-983-82-69.

"Донька зараз в реанімації. Нам зараз дуже потрібна допомога. Стан дуже важкий. У Тані переломані тазові кістки. Вона лежить нерухома. Нам буде потрібна ще не одна операція. Але в реанімації вона буде ще якнайменше два місяці", - пише Олександр Кравченко.

Нагадаємо, 7 березня близько 02:30 водій автомобіля ВАЗ не впорався з кермуванням і врізався в огорожу, після чого авто перевернулося. В машині було п'ятеро людей, в тому числі дві неповнолітні дівчини.

Постраждала в страшній ДТП: рідні 17-річної дівчини просять про допомогу

ДТП під Тернополем - рідні просять врятувати 17-річну дівчину (фото: facebook.com, npu.gov.ua)

Раніше ми писали про те, що у Київський госпіталь прибув борт з пораненими воїнами, які постраждали в боротьбі за Україну. Волонтер Наталія Юсупова просить про допомогу.

Також ми повідомляли, що в Києві розшукують 15-річну дівчину, яка має татуювання на руці з написом no love.