ru ua

Допоможіть захисникам України: до Києва прибув новий борт з пораненими

Допоможіть захисникам України: до Києва прибув новий борт з пораненими Українським солдатам в госпіталі Києва потрібна допомога (колаж РБК-Україна)

Для українських солдатів важлива кожна гривня

У Київський госпіталь прибув борт з пораненими воїнами, які постраждали в боротьбі за Україну. З Дніпра доправили кілька поранених і сім контужених, пише відомий волонтер Наталя Юсупова (Ветвицька) на своїй Facebook-сторінці.

Наталя просить усіх небайдужих допомогти поставити на ноги українських бійців. Вони прибули у військовій формі, їм видали білизну, футболки, штани, кофти, куртки, але на всіх, на жаль, не вистачило, потрібно робити нові закупівлі.

Також Юсупова просить здати кров - це можна зробити на території госпіталю за адресою Госпітальна, 18, з 9:00 до 12:00 з понеділка по четвер.

Інші потреби: йогурти, соки, ковбаса, сир, кава, чай, солодке і фрукти.

"Кожен день у нас йде 20-30 питних йогуртів, соки, вода і щось для перекусу. Цих позицій нам не вистачає. Ми також купуємо спорт костюми, футболки, куртки, взуття, в цьому хлопці лежать в палатах і хто може, виходять на вулицю. Медикаментами госпіталь забезпечує, але якщо раптом, щось буває потрібно, волонтери допомагають придбати", - пише Юсупова.

Українським солдатам в госпіталі Києва потрібна допомога (фото: facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Наталія Юсупова повідомляє, що в травмі зараз лежать кілька чолвік з ампутаціями та іншими важкими пораненнями. За останній тиждень волонтер первела на лікування та продукти 40 тисяч гривень.

Вона дякує всім, хто приходить, допомагає, оскільки на фронті зараз загострення, і госпіталь як ніколи потребує допомоги.

"Хочу сказати спасибі всім, хто приходить, допомагає, за кожну гривню спасибі! На фронті чергове загострення і кожен день є поранені", - пише вона.

Контактний телефон для тих, хто хоче допомогти: 067-309-88-99.

Мможна допомогти переказом на карту 4176490000090459 (Наталія Ветвицька).

Допоможіть захисникам України: до Києва прибув новий борт з пораненими

Українським солдатам в госпіталі Києва потрібна допомога (скрін: facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Раніше ми писали, що історія 90-річної жінки-волонтера, яка зустрічає українських воїнів на вокзалі з частуванням і віддає всі зароблені гроші на потреби армії, розчулила українців.

Також ми писали, що Наталія Юсупова застерегла про аферистів, які поширюють в соцмережах фото з пораненими бійцями і просять про допомогу.