ua en ru

Досить мене переслідувати! Батько Меган Маркл довів дочку своїми нападками

Досить мене переслідувати! Батько Меган Маркл довів дочку своїми нападками Фото: колаж РБК-Україна

Подруги герцогині розповіли про її листування з батьком

Герцогиня Сассекська Меган Маркл була настільки засмучена постійними нападами з боку свого батька Томаса в засобах масової інформації, що написала йому листа з проханням припинити її переслідувати. Про це розповіли п'ять близьких друзів Меган, пише Daily Mail.

За їх словами, герцогиня написала йому незабаром після весілля з принцом Гаррі. Тоді Томас видав цілий потік негативних інтерв'ю пресі про дочки.

"Папа, я так засмучена. Я люблю тебе. У мене є один батько. Будь ласка, припиніть переслідувати мене через засоби масової інформації, щоб ми могли відновити наші відносини", - йдеться в тексті листа.

У свою чергу, Томас Маркл відповів довгим листом, попросивши у Меган фотосесію.

Досить мене переслідувати! Батько Меган Маркл довів дочку своїми нападками

Фото: Томас Маркл з королівською родиною (East News)

Друзі герцогині розповіли про її реакцію: "Це протилежно тому, що я кажу. Я кажу тобі, що не хочу спілкуватися через ЗМІ, а ти просиш мене спілкуватися через ЗМІ. Ти почув що-небудь з того, що я сказала?"

Також одна з подруг висловив думку, що Меган "завжди відчуватиме себе спустошеною тим, що він зробив".

Критика Томаса Маркла щодо відсутності контакту його дочки особливо дратівлива, тому що її друзі кажуть, що він точно знає, як зв'язатися з нею - але ніколи не намагався.

Адже її номер телефону залишився незмінним.

"Він ніколи не дзвонив; він ніколи не листувався. Це дуже боляче, тому що Мег завжди була такою слухняною. І в той же час, тому що вона дочка, у неї багато симпатій до нього", - каже подруга Маркл.

Як повідомлялося раніше, батько герцогині Сассекской Томас Маркл раніше підніс дочки неприємний сюрприз і заявив про свої права на внучку.

Також ми писали про те, що герцогиню Сассекську разом із королівською родиною можуть евакуювати з Лондона в разі масових заворушень через вихід Британії зі складу Європейського союзу - західні ЗМІ розсекретили план термінової евакуації БКС.

Нагадаємо, Меган Маркл порушила ще одну традицію: вона наняла спеціальну помічницю для вагітності і пологів, так звану, "доулу".

Дивіться також:

Відео: РБК-Україна