ua en ru

Улюбленому акторові Путіна "світить" в'язниця за критику Росії

Улюбленому акторові Путіна "світить" в'язниця за критику Росії Фото: Олексій Панін

Скандальний російський актор в Іспанії різко висловився про РФ

Олексій Панін може потрапити під кримінальну статтю за критичне висловлювання про Російську Федерацію. Скандальний актор зараз відпочиває в Іспанії, і у своєму Instagram не схвально відгукнувся про рідну країну. Через ці слова адвокат Олександр Сергєєв написав заяву до Слідчого комітету РФ, передає "Mash" у своєму Telegram-каналі.

Також наводиться відповідне фото документа.

Зазначається, що юрист має намір змусити актора відповідати за свої слова про "брудну, кримінальну, гомофобну Росію" в суді. Паніну "світить" кримінальна справа за статтею 282.

У заяві йдеться про те, що Панін у своєму пості в мережі "розповів про ненависть до Росії та росіян", що його батьківщина - це планета Земля, а у РФ "люди ненавидять одне одного і всіх навколо себе", і у ній "ніколи нічого не зміниться".

Адвокат зазначив, що через це повідомлення Паніна отримав "моральні страждання".

Улюбленому акторові Путіна "світить" в'язниця за критику Росії

Фото: скрін заяви (Telegram-канал Mash)

Так, раніше Панін опублікував у мережі фото з ЛГБТ-параду в Іспанії і розповів, що "на відміну від нашої скудоумної і гомофобної країни, у всьому світі гей парад це свято для жителів усього міста".

"Люди, не залежно від їх сексуальної орієнтації, радіють життю і веселяться! Люди люблять один одного і поважають, а не існують як стадо зомбованих баранів!" - йдеться в повідомленні.

Улюбленому акторові Путіна "світить" в'язниця за критику Росії

Панін в захваті від ЛГБТ-параду в Іспанії (фото: instagram.com/alexeypanin777)

Пізніше актор виклав відео ролик та зізнався, що в Іспанії "дуже кльово".

Відео: instagram.com/alexeypanin777

При цьому ще через кілька годин (після того, як в мережі з'явилася новина про заяву проти актора) Олексій написав новий пост, в якому розповів про ностальгію за батьківщиною, де він готовий "нескінченно розгрібати вітчизняні смітники".

"Як же я хочу скоріше додому, в Росію! Набридли ці пальми, це мерзенне море! Хочу в рідну Москву, миле Бутово або у Митино! Хочу скоріше побачити щасливі і радісні обличчя співвітчизників! Задовбали ці іспанці! Батьківщина, пробач! Візьми в свої обійми блудного сина! Готовий нескінченно розгрібати вітчизняні смітники!" - написав він.

Улюбленому акторові Путіна "світить" в'язниця за критику Росії

Олексій Панін в Аліканте в Іспанії (фото: instagram.com/alexeypanin777)

Як повідомлялося раніше, нещодавно скандально відомий російський актор Олексій Панін закликав співгромадян залишати територію країни, оскільки там живуть "злі і дурні" люди.

Також ми писали про те, що актор Олексій Панін втік з Росії, залишивши величезні борги. Суд заборонив Паніну, борги якого по аліментах перевищують мільйон рублів, залишати РФ, але він встиг виїхати до Італії.

Нагадаємо, актор Олексій Панін у своєму останньому інтерв'ю підтримав свого колегу Олексія Серебрякова, який заявив, що в РФ панує нахабство і хамство. Крім того, Панін сказав, що "Росії треба валити і любити її на відстані".