ua en ru

Мрії недоїдених снігурів не здійснилися: Турчинов про вибух в Києві

Мрії недоїдених снігурів не здійснилися: Турчинов про вибух в Києві Олександр Турчинов (фото: РБК-Україна)

Турчинов в іронічній формі прокоментував "замах" на себе

Потужний вибух у Києві, який струсонув Оболонь 28 лютого, не є терактом або замахом на Олександра Турчинова. Про це сам секретар Ради національної безпеки і оборони України заявив в Twitter-акаунті.

"Прочитав в Інтернеті, що на мене вчинили замах, а машину підірвали. Мрії недоїдених снігурів не здійснилися. Я і мій автотранспорт неушкоджені", - написав він і додав, що інформація про те, що Audi, яке вибухнуло на Героїв Сталінграда, 28, належить політику, є фейковою.

Мрії недоїдених снігурів не здійснилися: Турчинов про вибух в Києві

Скріншот поста (twitter.com/Turchynov)

До речі, виявляється, що на номер KA7777AH було вже 17 реєстрацій.

Нагадаємо, раніше джерело з оточення Турчинова заявило в коментарі одному виданню, що політик тривалий час пересувався на Audi з номерами KA7777AH.

Пізніше на сайті секретаря РНБО з'явилося повідомлення, що ця машина не має до Турчинова на сьогоднішній день ніякого відношення.

"Олександр Турчинов працює у звичайному режимі. Автомобіль, яким він користується, не вибухав. Вороги можуть не радіти", - сказано в повідомленні.

До речі, поліція вирішує питання про відкриття кримінального провадження за фактом замаху на вбивство через вибух на Оболоні.