ua en ru

Ніжки, як у курочки: пластичний хірург порадила Собчак змінити зовнішність

Ніжки, як у курочки: пластичний хірург порадила Собчак змінити зовнішність Колаж РБК-Україна

Експерт зазначила всі недоліки в зовнішності телеведучої

Пластичний хірург, лікар-дерматолог Мадіна Байрамукова вважає, що телеведучій Ксенії Собчак варто змінити свою зовнішність, а зокрема – збільшити груди і губи. Про це вона розповіла в інтерв'ю для видання "Співрозмовник".

Вона зазначила, що за останні роки в її зовнішності відбулися суттєві зміни, які можна побачити, порівнявши її фотографії. Однак вона вважає, що зробити її красунею не зможе навіть пластична хірургія.

"Незважаючи на непоганий матеріальний ресурс, який Ксенія може використовувати для поліпшення власної зовнішності, зробити її класичною красунею не представляється можливим", - зазначила Байрамукова.

Вона розповіла, що спосіб життя, який веде телеведуча, призвів до того, що її шкіра стала виглядати набагато гірше.

"Враховуючи специфічний спосіб життя, який вона веде, постійний макіяж, світло софітів і безсонні ночі, їй необхідні процедури, спрямовані на поліпшення стану шкіри. Їх їй варто проводити регулярно. Це допоможе позбутися від сухості і в'ялості шкіри. А також я б порадила Ксюші збільшити обсяг губ – вони у неї занадто тонкі. Збільшення обсягу додасть їй моложавості і сексуальності, а також приховає її непропорційно великі зуби", - вважає пластичний хірург.

Ніжки, як у курочки: пластичний хірург порадила Собчак змінити зовнішність

Фото: Ксенія Собчак (instagram.com/xenia_sobchak)

Також Байрамукова зазначила недоліки фігури Ксенії Собчак і пояснила, що їй потрібно збільшити груди і підтягнути сідниці.

"У Ксенії хлоп'ячий тип фігури, незграбний. З боку вона більше схожа на хлопчика-підлітка, ніж на зрілу жінку. Я б порекомендувала їй попрацювати над тілом за допомогою обсягу. В першу чергу збільшити груди. Сідниці у Ксенії також залишають бажати кращого. Попки, як горіх, незважаючи на регулярні заняття спортом, Собчак домогтися досі не може. Її зіркові колеги діють просто: вставляють імпланти. Але хірурги таким способом покращувати форму заднього місця Собчак не рекомендують", - пояснила вона і порекомендувала Собчак звернути увагу на зовнішній вигляд своїх ніг, так як їм не вистачає стрункості.

"Ніжки у Ксенії, як у курочки. Я б порекомендувала їй використовувати власний жир в області литкових м'язів. Цей метод дозволяє домогтися стрункості. Він дуже поширений останнім часом", - зазначила пластичний хірург.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Віторган різко висловився про розлучення з Собчак.

А також розповідали про те, що Собчак вперше прокоментувала свій розрив з чоловіком.