ru ua

Потап або Винник? Каменських зізналася, з ким спить

Потап або Винник? Каменських зізналася, з ким спить Фото: Настя Каменських (instagram.com/kamenskux)

Також Каменських зробила заяву про вагітність

Настя Каменських, яку підозрюють у відносинах з Потапом, розповіла, хто насправді є її коханцем. Про це вона повідомила Анатолія Анатоліча у програмі "Зе Інтерв'юер".

"Я не хочу ділитися зі світом своїм особистим життям. І я знаю, що всі хочуть про це дізнатися. Ну, я сплю з чоловіком. Кожне інтерв'ю мене запитують одне й те ж. Я все розумію, але мені так приємно вас мучити", - говорить Каменських.

Відео: (YouTubeЗе Інтерв'юер)

Крім того, співачка заявила, що їй приписують романи з різними чоловіками. Найчастіше з Вінником та Потапом. "Ну, ніхто не знає, що у нас з Олегом. І ніхто не дізнається", - інтригує виконавиця.

Також артистка зробила гучну заяву про вагітність: "Ніколи в своєму житті не народжувала, не робила абортів. Я ще взагалі в цьому напрямку не розродилася".

Нагадаємо, що Настя Каменських розохотила мережу фотосесією у відвертих образах. Так, на одному зі знімків вона красується у короткому топі та трусиках ніжно-рожевого кольору.

До речі, Настя Каменських оголосила про набір учасників у свою творчу команду і пообіцяла, що разом з професіоналами та фахівцями своєї справи націлена йти на "Греммі".

Відео: РБК-Україна