ua en ru

Запропонували заплатити 600 тисяч: Олег Винник хотів представити Україну на Євробаченні

Запропонували заплатити 600 тисяч: Олег Винник хотів представити Україну на Євробаченні Фото: Олег Винник (facebook.comOlegg.Vynnyk.official)

Артист розповів маловідомі факти про популярний конкурс

Участь у Євробаченні-2019, від якого Україна зі скандалом відмовилася, обійшлося б артисту в 150 тисяч доларів. Про це розповів популярний український виконавець Олег Винник у програмі "Світське життя". Співак додав, що зараз він може собі дозволити такі витрати, але в 2011 році ситуація була іншою.

Зірка зізнався, що мріяв представляти нашу країну на міжнародному конкурсі Євробачення-2011, що проходив у Німеччині. Але в той час ціна питання була 600 тисяч "або доларів, євро".

Винник назвав ці гроші космічної сумою.

Артист розповів, що спеціально написав пісню для конкурсу українською та німецькою мовами і поцікавився, що потрібно для участі.

Коли йому озвучили суму, він від ідеї відмовився.

Після цього Олег запитав у знайомого музиканта з Норвегії, який брав участь в Євробаченні близько 20 років тому, скільки він витратив.

Запропонували заплатити 600 тисяч: Олег Винник хотів представити Україну на Євробаченні

Фото: Олег Винник (скріншот)

"Той відповів:" Для мене це було так дорого. Я купив костюм за 450 доларів", - згадав "ватажок вовчиць".

Винник додав, що сьогодні є один плюс, що артист повинен заплатити "приблизно десь 150 тися доларів".

"На сьогоднішній день я можу собі це дозволити поїхати за 150 тисяч доларів виступити як обличчя України", - зазначив він.

Як повідомлялося раніше, відомий артист Андрій Данилко, який був суддею Нацвідбору, розповів про те, на яких умовах він в образі Вєрки Сердючки представляв Україну у Фінляндії в 2007 році.

Також ми писали про те, що народний депутат Олег Ляшко прокоментував скандал на Євробачення і в жартівливій формі пообіцяв взяти участь у співочому конкурсі, а також сам виконав українські пісні.

До слова, віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко заявив про те, що Україні не слід було відмовлятися від участі в Євробаченні 2019.