ua en ru

Усик головного мозку: боксер потрапив у новий скандал

Усик головного мозку: боксер потрапив у новий скандал Олександр Усик (фото: РБК-Україна)

Олександр Усик розлютив фанатів у Великий піст

Олександр Усик знову "потрапив під роздачу". Цього разу фанати накинулися на боксера через його публікацію в честь початку Великого посту.

Так, український спортсмен зробив публікацію у своєму Instagram, в якій привітав усіх православних з початком посту. При цьому запис боксер супроводив відео, на якому священик (судячи з усього, представник РПЦ) розповідає, що кожен православний повинен займатися боксом з дитинства і "бити в рєпу" тому, хто хоче образити жінку або дитину.

Усик привітав православних із початком Великого посту

Це відео якраз і викликало обурення у підписників Олександра, про що вони активно пишуть у соціальних мережах.

"Усика зазомбували московські попи. До речі, а РПЦ-то не канонічна, томосу у них немає, є наказ Сталіна. Так що подумайте, куди ходите, і може вони тільки прикриваються Богом", - написав один юзер.

"Як боксер Усик - один з кращих на сьогодні в світі! Але пост з цим "попом" - це зашквар! Я не знаю, чи дивився Усик всю ту нісенітницю і єресь, що несе в маси цей поп! Гидко слухати такого служителя церкви", - зазначив інший.

"Усик головного мозку", - коротко додав третій.

"Яке мракобісся. Це біблійні принципи? Це Божі заповіді? Як же возлюби ближнього свого? Біблія говорить, якщо тебе вдарили в ліву щоку, підстав праву, а не бий в рєпу", - зауважив ще один шанувальник Усика.

Усик головного мозку: боксер потрапив у новий скандал

Скріншот

Раніше Усик розгнівав українців, опублікувавши вітальний пост з 23 лютого.