ua en ru

Вова з Кривого Рогу: верховний головнокомандувач боягуз?

Вова з Кривого Рогу: верховний головнокомандувач боягуз? Володимир Зеленський (Фото: Віталій Носач, РБК-Україна)

Підполковник розповів, як у військкоматі раніше дав Зеленському "путівку в життя"

У 2014 році шоумену Володимиру Зеленському приходила повістка на мобілізацію до лав Збройних сил під час особливого періоду, однак він проігнорував виклик до війська. Про це йдеться в передвиборчому репортажі "Української правди" з міста Кривий Ріг – батьківщини Зеленського.

Про виклик нинішнього кандидата в президенти до ЗСУ, який залишився без відповіді, розповів підполковник Сергій Мацейко, колишній командир 43-го батальйону територіальної оборони "Патріот".

"…У 2014-му я займався мобілізацією. Зеленському особисто виписував повістку, яку його мамі віднесли", – розповів Мацейко.

Як відомо, мобілізований Зеленський не був. Також зі слів Мацейка випливає, що Володимир Зеленський в порушення закону не став на облік у військкоматі за новим місцем проживання у Києві.

Видання пише, що Сергій Мацейко – корінний кріворожець, "людина військова до мозку кісток, один із тих, хто в 2014-му вступив у боротьбу із "русскім міром", у Кривому Розі, воював за українські стяги на донбаському фронті".

Сергій Мацейко згадує, що доля двічі зводила із Зеленським.

"У 90-х я працював в Саксаганському військкоматі начальником другого відділення, – розповідає він. – Приймав молодого Зеленського у себе в кабінеті. Можна сказати, дав йому путівку в життя. Він тоді їхав на "Юрмаліну". На мене згори натиснули, щоб я видав довідку для отримання закордонного паспорта".

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Зеленський пропонує платити відсоток за "здачу" корупціонерів.

Як повідомлялося раніше, актори студії "Квартал 95" взяли участь у зйомках нових програм "Вечірнього Кварталу", які пройшли в столичному Палаці "Україна", та підготували номери про Зеленського з охороною на сцені, допит MARUV, а також буде представлено нового актора студії.